Monetiniai alkotesteriai

 • monetinis-alkotetseris-at319v-1

  Šios kategorijos alkotesteriai naudojami restoranuose, kavinėse, renginių metu. Alkotesteriai pagaminti iš tvirto korpuso, labai greiti ir ekonomiški. 
  Prietaisai pasižymi moderniomis technologijomis ir paprastu alkotesterio naudojimu.
  Pavyzdžiui, "AT319V" - alkotesteriai, turintys aukštos raiškos LCD ekraną, kurio dėka galite pateikti norimą informaciją klientams.

  Jei nesate tikri, kokio tipo alkotesteris Jums geriausiai tiktų – susisiekite su mumis. Supažindinsime su alkotesterių modeliais ir jų skirtumais, patarsime ką geriausia pasirinkti.   

  Monetinis alkotesteris "AT319"

  Stacionarus - monetinis alkotesteris "AT-319" yra naujos kartos prietaisas su labai tiksliu ir stabiliu elektrocheminiu jutikliu. Rezultatai pateikiami 4 skaitmenų ekrane ir papildomai spalvomis. Paprastas naudojimas ir montavimas. Korpusas pagamintas iš tvirto metalo. 

  549  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Monetinis alkotesteris "BACscan F3"

  Modernus monetinis alkotesteris su TFT-LCD ekranu, sukurtas naudojimui viešose vietose: baruose, restoranuose, degalinėse, viešbučiuose, oro uostose ir įvairiose kitose vietose. 

  589  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Monetinis alkotesteris AT319V su LCD ekranu

  Monetinis alkotesteris "AT-319V" su LCD ekranu yra naujos kartos prietaisas turintis labai tikslų ir stabilų elektrocheminį jutiklį. Rezultatai pateikiami 4 skaitmenų ekrane ir papildomai spalvomis. Paprastas naudojimas ir montavimas. Korpusas pagamintas iš tvirto metalo.  

  789  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)