Profesionalūs alkotesteriai

 • profesionalus alkotesteriai-1

  Alkotesteriai sukurti taikant naujausias technologijas

  Mūsų kataloge - profesionalūs alkotesteriai turintys pažangias funkcijas, kurios leidžia greičiau ir tiksliau atlikti matavimus. Priklausomai nuo alkotesterio modelio, galite pasirinkti prietaisą spausdinantį matavimo rezultatus kvite, turintį pūtimo greičio ir laiko reguliavimo galimybes bei kitas funkcijas, užtikrinančias tikslaus rezultato pasiekimą ir patogų naudojimąsi alkotesteriu.

  Alkotesteriai, kuriuos rekomenduojame ieškantiems griežto tikslumo ir ilgaamžiškumo

  Profesionalūs alkotesteriai skirti darbuotojų patikrinimui. Šie alkotesteriai pasižymi aukšta kokybe, greitu atsistatymu nuo prieš tai atlikto testo. Dažniausiai profesionalūs alkotesteriai naudojami vidutinėse ir stambiose įmonėse.

  Jei nesate tikri, kokio tipo alkotesteris Jums geriausiai tiktų – susisiekite su mumis. Supažindinsime su alkotesterių modeliais ir jų skirtumais, patarsime ką geriausia pasirinkti.

  Profesionalus nešiojamas alkotesteris "DriveSafe™"

  Alkotesteris naudoja pažangų elektrocheminį jutiklį, kuris reaguoja tik į alkoholį ir atitinka standartą, keliamą alkotesteriams, naudojamiems teisėsaugos institucijų.

  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Alkotesteris su ELEKTROCHEMINIU jutikliu "LifeGuard", sukurtas JAV

  Alkotesteris sukurtas pasaulyje pripažintos "Lifeloc Technologies" kompanijos iš JAV. Alkotesteris naudoja labai patikimą platinos elektrocheminį jutiklį, kuris užtikrina tikslumą, stabilumą ir ilgaamžiškumą. Kiekvieną kartą atlikus bandymą, alkotesterio ekrane matysite ankščiau atliktų dviejų bandymų rezultatus: tai leis palyginti duomenis ir suprasti kaip keičiasi parodymai po tam tikro laiko. Alkotesteris pagamintas JAV.

  299  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Alkoholio detektorius "Lifeloc FC5"

  Naujos kartos, ergonomiškas alkoholio detektorius, pagamintas JAV. Prietaise sumontuotas net 4 kartus didesnis pilno dydžio, platinos elektrocheminis jutiklis. Skirtingai nei kiti panašūs alkotesteriai, detektorius veikia trimis režimais. Silikoninis dėklas apsaugo nuo sutrenkimų, o pats prietaisas veikia labai tyliai.

  434  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Alkotesteris "Lifeloc FC10"

  Profesionalus alkotesteris skirtas intensyviam darbui. Alkotesteris naudoja pilno dydžio platinos elektrocheminį jutiklį, kuris daugiau kaip 4 kartus didesnis už kitų rinkoje esančių profesionalių alkotesterių jutiklius (kas užtikrina didelį tikslumą, stabilumą ir ilgaamžiskumą). Per 30 min. galite patikrinti iki 180 žmonių. Alkotesteris pagamintas JAV.

  629  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Alkotesteris "Lifeloc FC10 Plius"

  Patobulinta alkotesterio "Lifeloc FC10" versija su papildomomis funkcijomis (koduotu užraktu, kalibravimo priminimu ir kt). Taip pat alkotesterio ekrane galima stebėti pučiamo oro srauto intensyvumą. Tokiu būdu būsite tikri, kad testuojamas asmuo nesimuliuoja bandymo. Alkotesteris naudoja pilno dydžio platinos elektrocheminį jutiklį, kuris užtikrina didelį tikslumą, stabilumą ir ilgaamžiskumą. Alkotesteris pagamintas JAV.

  693  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  -7%
  Alkotesteris "Lifeloc FC20"

  Šis alkotesteris - labai pažangus įrenginys prie kurio gali būti prijungiamas terminis spausdintuvas ir speciali klaviatūra. Su patentuota PC programa Alcomark ™ galėsite spausdinti, rūšiuoti, redaguoti visus norimus duomenis. Prietaisas naudoja pilno dydžio platinos elektrocheminį jutiklį, kuris daugiau kaip 4 kartus didesnis už visų kitų rinkoje esančių profesionalių prietaisų jutiklius. Pagamintas JAV.

  746  be PVM
  799  Sutaupykite 53 
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Alkotesteris "Lifeloc FC20BT" su "bluetooth" sąsaja

  Alkotesteris gali būti komplektuojamas su bevieliu spausdintuvu, klaviatūra ir kita suderinama įranga. Su patentuota PC programa Alcomark™ galėsite spausdinti, rūšiuoti, redaguoti visus norimus duomenis. Prietaisas naudoja pilno dydžio platinos elektrocheminį jutiklį, kuris daugiau kaip 4 kartus didesnis už visų kitų rinkoje esančių profesionalių prietaisų jutiklius. Pagamintas JAV.

  868  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Alkotesteris "Lifeloc FC20 Kit" su terminiu spausdintuvu

  Alkotesteris su pažangiausiomis pasaulyje technologijomis. Komplektuojamas su terminiu spausdintuvu ir patentuota PC programa Alcomark™. Su šia programa galite spausdinti, rūšiuoti, redaguoti visus norimus duomenis. PC programa gali būti pritaikyta specialiai Jūsų poreikiams. Pagamintas JAV.

  1330  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Alkotesteris "Lifeloc FC20BT kit" su bevieliu spausdintuvu

  Pažangus alkotesteris su kuriuo komplektuojamas bevielis spausdintuvas. Galima ir kita "bluetooth" įranga. Su patentuota PC programa Alcomark™ galėsite spausdinti, rūšiuoti, redaguoti visus norimus duomenis. Šio modelio alkotesteriai naudoja pilno dydžio platinos elektrocheminį jutiklį, kuris daugiau kaip 4 kartus didesnis už visų kitų rinkoje esančių profesionalių alkotesterių jutiklius. Pagamintas JAV.

  1679  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  SENTINEL ™ - alkoholio nustatymo sistema

  SENTINEL ™ alkoholio nustatymo sistema yra greitas, visiškai automatizuotas ir veikiantis be jokių vienkartinių antgalių įrenginys pagamintas JAV. Bandymai atliekami automatiškai pučiant į tam skirtą ertmę. SENTINEL ™ naudoja tarptautiniu mastu pripažintas spalvotas piktogramas, kurios pavaizduojamas ant LCD ekrano. Nėra jokių mygtukų ar kitų lengvai pažeidžiamų vietų. Skirtingai nuo kitų prietaisų rezultatai pateikiami beveik akimirksniu. Prietaisas suderinamas su daugeliu praėjimo sistemų ir kitų įrenginių.

  1692  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Alkotesteris "Lifeloc FC20BT GK" su bevieliu spausdintuvu ir kalibravimo įranga

  Labai pažangus alkotesteris su kuriuo komplektuojamas bevielis spausdintuvas ir kalibravimo įranga. Alkotesterio kalibravimą galėsite atlikti patys. Tokiu būdu sutaupysite laiką ir pinigus skirtus eksploatacijai. Su patentuota PC programa Alcomark ™ galėsite spausdinti, rūšiuoti, redaguoti visus norimus duomenis. Prietaisas naudoja pilno dydžio platinos elektrocheminį jutiklį, kuris daugiau kaip 4 kartus didesnis už visų kitų rinkoje esančių profesionalių prietaisų jutiklius. Pagamintas JAV.

  1734  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Alkotesteris "Lifeloc FC20BT DMS Kit" su bevieliu spausdintuvu ir klaviatūra

  Modernus alkotesteris su pažangiausiomis pasaulyje technologijomis. Alkotesteris komplektuojamas su bevieliu terminiu spausdintuvu, klaviatūra ir patentuota PC programa Alcomark™. Su šia programa galite spausdinti, rūšiuoti, redaguoti visus norimus duomenis. Pagamintas JAV.

  1895  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)