Pusiau profesionalūs alkotesteriai

 • alkotesteris-alcoway-su-elektrocheminiu-jutikliu-ir-metrologine-patikra-2-1-1-1

  Alkotesteriai pasižymintys aukštu technologiniu lygiu ir paprastu naudojimu

  Šios kategorijos alkotesteriai turi elektrocheminį jutiklį, yra patikimesni, tikslesni bei tarnauja ilgiau nei puslaidininkį juktiklį turintys prietaisai. Mūsų kataloge – alkotesteriai, kurie pasižymi dideliu veikimo greičiu, ekonomiškumu bei puikiu dizainu. Elektrocheminiai alkotesteriai yra pritaikyti didesniam (lyginant su puslaidininkį jutiklį turinčiais alkotesteriais) patikrinimų kiekiui vienu metu atlikti, todėl puikiai tiks ne tik asmeniniam naudojimui, bet ir darbuotojų patikrinimui.

  Jei nesate tikri, kokio tipo alkotesteris Jums geriausiai tiktų – susisiekite su mumis. Supažindinsime su alkotesterių modeliais ir jų skirtumais, patarsime ką geriausia pasirinkti.

  Alkotesteris "BACscan F-30 LT" su ELEKTROCHEMINIU platinos jutikliu

  Kompaktiškas, naujausios kartos, modernių technologijų kupinas prietaisas. Naudoja platinos elektrocheminį jutiklį, kurio paklaida tik ± 0,05 ‰. Rezultatai pateikiami iki 4,00 promilių ribos. Įmontuota pneumatinė oro srauto sistema, kuri užtikrina, kad bus paimtas pakankamas oro kiekis giliai iš plaučių. Informuoja apie poreikį atlikti kalibravimą. Preciziškai išlaiko tikslumą ir stabilumą, net ir po daugelio bandymų. REKOMENDUOJAME.

  69  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Alkotesteris "CA20 FL" su ELEKTROCHEMINIU jutikliu

  Naujausios kartos alkotesteris (2014 m.), kurio elektrocheminis jutiklis aptinka tik etilo alkoholį, todėl bandymai tampa ypač patikimi. Turi didelį, 2 spalvų LCD ekraną su apšvietimu. Alkotesterio sistema atlieka diagnostiką kiekvieną kartą prieš ir po bandymo. Svarbu! Alkotesteris praneša apie poreikį atlikti kalibravimą.

  78  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  -24%
  Alkotesteris "BACtrack Mobile"

  Alkotesteris "BACtrack mobile" - įrenginys, veikiantis su išmaniuoju telefonu ir planšetiniu kompiuteriu Bluetooth sąsajos pagalba. Tai pirmasis tokio veikimo alkotesteris pasaulyje! Prietaisas naudoja tikslų ir stabilų elektrocheminį jutiklį pagamintą Jungtinėje Karalystėje. Po bandymo atlikimo rezultatai pateikiami Jūsų telefono ekrane.

  98  be PVM
  129  Sutaupykite 31 
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Alkotesteris "CA20 FS" su ELEKTROCHEMINIU jutikliu

  Naujausios kartos alkotesteris (2014 m.) su elektrocheminiu jutikliu, aptinkančiu tik etilo alkoholį, todėl bandymai tampa ypač patikimi. Alkotesterio sistema atlieka diagnostiką kiekvieną kartą prieš ir po bandymo. Prietaisas informuoja apie netinkamą temperatūrą, senkančią bateriją ir kitas situacijas, kurios gali turėti įtakos rezultatui. Svarbu! Alkotesteris praneša apie poreikį atlikti kalibravimą.

  99  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Alkotesteris "CA20 FC" su išmaniu ELEKTROCHEMINIU jutikliu (Naujiena!)

  Sudėtingas naujos kartos alkotesteris, kurio elektrocheminis jutiklis nereaguoja į acetoną ar kitas medžiagas, randamas žmogaus organizme. Tokiu būdu sumažėja paklaidos rizika. Alkotesteris yra labai tikslus ir stabilus, paklaida tik 0.05 ‰ esant 1,00 ‰. Alkotesteris puikiai išlaiko tikslumą ir stabilumą net ir po didelio bandymų skaičiaus.

  101  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Alkotesteris "BACWAY F-40 LT" su ELEKTROCHEMINIU jutikliu

  Alkotesteris pristatytas 2016 metais. Pagamintas pagal specialų užsakymą Lietuvos rinkai. Prietaiso tikslumas ir stabilumas atitinka visus teisinės metrologijos reikalavimus. Sumontuotas ilgaamžis elektrocheminis jutiklis, todėl tinkamas darbdaviams. Turi klaidų aptikimo ir savidiagnostikos funkcijas. Primena apie poreikį atlikti kalibravimą. Naudojamos jutiklio temperatūros ir pučiamo oro fiksavimo technologijos, todėl bandymai visada bus atliekami teisingai. REKOMENDUOJAME.

  112  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Alkotesteris "BACscan F-50 Plus LT" su ELEKTROCHEMINIU jutikliu

  Alkotesteris sukurtas specialiai Lietuvos rinkai ir pristatytas 2016 m. Naudoja labai pažangų platinos elektrocheminį jutiklį, techninėmis savybėmis nenusileidžiantį profesionaliems alkotesteriams. Prietaisas turi pneumatinę oro srauto fiksavimo technologiją, užtikrinančią idealiai teisingo bandymo atlikimą. Kalibravimas kartą per metus arba kas 1000 atliktų bandymų. REKOMENDUOJAME.

  123  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Alkotesteris "ETHYWAY" su NF sertifikatu". Parodymai pateikiami mg/l

  Aukštos kokybės alkotesteris atitinkantis Prancūzijos standartą NF X 20-704. Matavimo vienetas: mg/l (ne promilės). Alkotesteris naudoja ypač tikslų platinos elektrocheminį jutiklį,  turi paskutinių 5 testų atmintį ir atliktų testų skaitliuką. Pagamintas iš atsparaus smūgiams plastiko.

  142  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  -11%
  Alkotesteris "Alcovisor Mark V plius"

  Šio modelio alkotesteriai itin tikslūs ir patvarūs. Turi paskutinių 10.000 testų atmintį, galimybę prijungti prie kompiuterio. Alkotesterio matavimo diapazonas iki 6,300 ‰. Alkotesteris gali būti naudojamas kaip profesionalus prietaisas.

  167  be PVM
  187  Sutaupykite 20 
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Alkotesteris "ETHYLEC" su NF sertikatu. Parodymai pateikiami mg/l

  Alkotesteris yra pagamintas ir sertifikuotas Prancūzijoje, todėl vertinamas vietos policijos. Atitinka Prancūzijos standartą NF X 20-704. Matavimo vienetas: mg/l (ne promilės). Turi aukščiausios kokybės ir tikslumo platinos jutiklį, slėgio ir srauto daviklius, todėl testai visada atliekami teisingai. Nepavykus gauti pakankamai informacijos tiksliam bandymui atlikti prietaisas prašo procedūrą pakartoti iš naujo (žinosite, kad testas yra atliktas kokybiškai).

  188  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  pop lt
  Alkotesteris "Alcoway NF" su ELEKTROCHEMINIU jutikliu ir metrologine patikra

  Pažangios technologijos, tikslus ir paprastai valdomas alkotesteris su elektrocheminiu jutikliu. Prietaisas patvirtintas Lietuvos metrologijos inspekcijoje. Atliekant testą, prietaisas ima iškvėpiamą orą giliai iš plaučių, taip leisdamas atlikti kuo tikslesnius matavimus. Užtenka spustelti vieną mygtuką ir rezultatus gausite per keletą sekundžių. Prietaiso jutiklis pagamintas Jungtinėje Karalystėje. REKOMENDUOJAME.

  189  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Alkotesteris "AlcoScan ACS"

  Aukštos kokybės alkotesteris turintis elektrocheminį jutiklį, kuris reaguoja tik į etilo alkoholį. Nenaudoja antgaliukų, todėl yra ekonomiškas.

  289  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)