Įmonėms

  • partneriai-1-1

    UAB „FRANKAS“ - Lietuvos ir užsienio rinkose dirbanti įmonė, turinti labai didelę patirtį ir didelius siekius. 

    Šiuo metu bendrovė užsiima ne tik prekyba, importu, bet ir eksportu. Pas mus galima įsigyti įvairiausios paskirties matavimo prietaisų. Galime pasiūlyti plačiausią prekių asortimentą Lietuvoje ar prireikus pagaminti nestandartinį įrenginį pagal Jūsų keliamus reikalavimus. Visada galite užsisakyti reikalingų priedų eksploatacijai. Prireikus atliksime prietaisams garantinį ir pogarantinį aptarnavimą. Naudojame gamintojų patvirtintą įrangą atliekant prietaisų kalibravimo (tikslumo atstatymo darbus).

    Norime pasiūlyti įmonėms pasirašyti aptarnavimo sutartį su mūsų bendrove, kuri leis ne tik gauti dideles papildomas nuolaidas skirtas pastoviems klientams, bet ir visada žinosite, kad Jūsų naudojamais prietaisais yra pasirūpinta. Informuosime atsakingą asmenį apie atėjusį laiką kalibravimui ar metrologinės patikros atlikimui. Visada turėsime pasiruošę specializuotų detalių ar priedų Jūsų turimam įrenginiui.

    Jeigu norėtumete aptarti galimas nuolaidas Jūsų įmonei prašome palikti savo kontaktus Jums patogiausiu būdu, kad galėtume su Jumis susisiekti.