Imitacinės vaizdo kameros

 • imitacine-vaizdo-kamera-1

  Imitacinės vaizdo kameros, skirtos prevencinei apsaugai nuo potencialių nusikaltimų

  Kameros skirtos atgrasyti vagis ir vandalus nuo potencialių ketinimų įvykdyti nusikaltimą. Įprastai montuojamos gerai matomose vietose, kad asmenys matytų ir manytų, jog aplinka stebima profesionaliomis vaizdo kameromis. Kameros turi mirksintį LED indikatorių, kuris atkreipia dėmesį, jog kamera tikrai veikia. Galima montuoti tiek vidaus patalpose, tiek išorėje. Tvirtinama lengvai ir greitai.

  Jei nesate tikri, koks prietaisas Jums geriausiai tiktų – susisiekite su mumis. Supažindinsime su turimais modeliais ir jų skirtumais, patarsime, ką geriausia pasirinkti.

  Imitacinė CCTV vaizdo kamera "AK-02B3"

  Kamera skirta atgrasyti vagis ir vandalus nuo potencialių ketinimų. Įprastai montuojama gerai matomoje vietoje, kad asmenys matytų ir manytų, jog aplinka stebima profesionaliomis vaizdo kameromis. Kamera turi mirksintį LED indikatorių.

  899 be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Imitacinė CCTV vaizdo kamera "AK-05B3"

  Skirta atgrasyti vagis ir vandalus nuo potencialių ketinimų. Įprastai montuojama gerai matomoje vietoje, kad asmenys matytų ir manytų, jog aplinka stebima profesionaliomis vaizdo kameromis. Kamera turi mirksintį LED indikatorių,

  1289 be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Imitacinė CCTV vaizdo kamera "AK-01B3"

  Skirta atgrasyti vagis ir vandalus nuo potencialių ketinimų. Įprastai montuojama gerai matomoje vietoje, kad asmenys matytų ir manytų, jog aplinka stebima profesionaliomis vaizdo kameromis. Kamera turi mirksintį LED indikatorių.

  1299 be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Imitacinė CCTV vaizdo kamera "AK-03B3"

  Skirta efektyviai atgrasyti vagis ir vandalus nuo potencialių ketinimų. Įprastai montuojama gerai matomoje vietoje, kad asmenys matytų ir manytų, jog aplinka stebima profesionaliomis vaizdo kameromis. Kamera turi mirksintį LED indikatorių.

  1299 be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)