Kelių saugumo priemonės

 •  

  Kelio saugumo salelės

  Iš trijų elementų suformuojamos saugumo salelės, skirtos įrengti pėsčiųjų perėjose. Konstrukcija sukurta taip, kad leistų daug kartų surinkti ir išrinkti salelę. Šviesą atspindintys elementai yra puikiai matomi tiek dieną, tiek naktį.


  Apsauginiai atitvarai, tvorelės

  Galime pasiūlyti apsaugines tvoreles ir atitvarus pagamintus iš tvirto plastiko ar cinkuoto plieno. Lengvai ir greitai pastatomi ir išrenkami. Tvorelės ir atitvarai gali būti naudojami bet kokiomis oro sąlygomis.

  Skirti naudoti masinių renginių metu, statybvietėse, vykdant kelio darbus atitveriant kelią ar praėjimą nuo žmonių.

   


  Parkavimo užtvarai

  Parkavimo vietos užtvarai skirti rezervuoti parkavimo vietą. Tai puikus sprendimas įvarioms įmonėms, įstaigoms, norimčioms apsaugoti turimas parkavimo vietas nuo pašalinių asmenų transporto priemonių užstatymo. Galime pasiūlyti įvarių tipų ir formų parkavimo užtvarus, kurie yra patikimi, stabilūs, pagaminti iš plieninių vamzdžių.


  Įspėjamieji kelių apšvietimo stulpeliai ir lempos

  Įvairių tipų įspėjamieji apšvietimo stulpeliai ir lempos, skirtos perspėti vairuotojus apie vykdomus kelio darbus ir kitas situacijas.  Reguliavimo lazdelės

  Lazdelės skirtos policijos, pasienio ir kitoms institucijoms, kurioms leidžiama stabdyti transporto priemones ir reguliuoti eismą.


  Sferiniai kelio veidrodžiai

  Įvairių formų ir dydžių sferiniai veidrodžiai skirti montuoti vietose, kur prastas matomumas dėl toje vietoje esančių pastatų, medžių, stulpų ir kitų objektų.


  Kelių žymekliai, žymėjimo bokšteliai, kūgeliai

  Kūgeliai ir žymekliai skirti atskirti dviračių takus, žymėti automobilių stovėjimo vietas, perspėti apie kelių remontą bei naudoti kitose vietose.  Smėlio ir druskos dėžės

  Talpyklos skirtos laikyti smėlį ir druską. Galimos įvaraus dydžio, talpos ir spalvų dežės.

  Talpyklos pagamintos iš kokybiškų medžiagų, yra tvirtos, atsparios smūgiams, UV spinduliams ir kitam aplinkos poveikiui.  Kintamos informacijos šviečiantys įspėjamieji kelio ženklai

  Ženklai, kurių informaciją galima keisti priklausomai nuo poreikio.

  Galima reguliuoti apšvietimo ryškumą, nedidelis energijos suvartojimas, nedidelio svorio, patogiai transportuojami įspėjamieji kelio ženklai.

   

  Liemenės su atšvaitais, įspėjamieji ženklai ir rūbai asmenų lydėjimui kelyje

  Galime pasiūlyti įvairias liemenes su atšvaitais, įspėjimo ženklus, kepurėles (žiemines ir vasarines), pirštines ir kitus rūbus.
   

   

  Kitos priemonės

  Galime pasiūlyti įvairias greičio ribojimo plokšteles, kalnelius, kelio separatorius, įspėjamuosius stulpelius bei įspėjamuosius kelio ženklus, tinkleliu, skirtus apsaugoti kelią nuo sniego, smėlio. Mūsų kataloge taip pat yra šviesaforai, kelių darbų įspėjamieji ženklai, įspėjamosios juostos ir kitos kelių saugumo priemonės.

   

  Dėl išsamesnės informacijos ar prekių užsakymo susisiekite su mumis