Mastito detektoriai

 • 1-2-1

  Detektoriai, skirti aptikti subklinikinį mastitą jo ankstyviausioje, vizualiai nepastebimoje stadijoje

  Nešiojami, lengvai valdomi prietaisai. Pasižymi ergonomišku darbu ir geromis funkcinėmis savybėmis. Detektoriai matuoja pieno elektrinės varžos pokyčius, kadangi mastito vystymasis yra lydymas druskos lygio padidėjimui piene. Testai atliekami itin paprastai ir greitai. Puiki ir ilgaamžė investicija.

  Jei nesate tikri, kurie vaizdo boroskopai Jums geriausiai tiktų – susisiekite su mumis. Supažindinsime su turimais modeliais ir jų skirtumais, patarsime, ką geriausia pasirinkti.

  Mastito detektorius "1Q"

  Nešiojamas, lengvai valdomas prietaisas, padedantis siekiant tiekti aukščiausios kokybės pieną. Ergonomiško dizaino, su skaitmeniniu ekranu. Detektorius leidžia aptikti ankstyvos stadijos mastito simptomus, kurie dar nėra matomi vizualiai.

  255  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Mastito detektorius "4Q"

  Nešiojamas, lengvai valdomas prietaisas, padedantis siekiant tiekti aukščiausios kokybės pieną. Ergonomiško dizaino, su skaitmeniniu ekranu. Matavimo diapazonas: 10-990 vnt.

  299  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Mastito detektorius "4x4Q"

  Nešiojamas, lengvai valdomas keturių dalių detektorius, skirtas aptikti subklinikinį mastitą jo ankstyviausioje, vizualiai nepastebimoje stadijoje. 

  359  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)