Nutekėjimo indikatoriai

 • nutekejimo-indikatorius-exotek-rld-1401-1-1-1

  Nutekėjimo indikatoriai ieškantiems aukštos kokybės prietaisų 

  Prietaisai pasižymi savo funkcionalumu ir greita reakcija. Visi nutekėjimo indikatoriai turi senkančios baterijos perspėjimą, yra nedidelio dydžio ir svorio bei lengvai valdomi. Prietaisai pritaikyti naudoti įvairiose pramonės šakose ir kitur. Mūsų nutekėjimo indikatoriai tiks ieškantiems tikslumo ir patikimumo.

  Jei nesate tikri, kurie nutekėjimo indikatoriai Jums geriausiai tiktų – susisiekite su mumis. Supažindinsime su turimais modeliais ir jų skirtumais, patarsime, ką geriausia pasirinkti. 

  Nutekėjimo indikatorius "Zircon Leak Alert"

  Garsiniu signalu įspėja apie vandens nutekėjimą. Padėkite indikatorių po kriaukle, indaplove, skalbimo mašina arba ten, kur yra nutekėjimo ir apsėmimo pavojus. Kontakto su vandeniu atveju įsijungia stiprus garsinis signalas, skambantis iki 72 valandų.

  1477 be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Nutekėjimo indikatorius "Exotek RLD-1401"

  Šaldymo agento nutekėjimo ieškiklis, atitinkantis paskutinius E-35-422 SAEJ1627 reikalavimus. Jautrumas - 3 g per metus. Šis prietaisas tinka nutekėjimo paieškai pirminėje grandinėje ir yra pritaikytas tiek šaldymo, tiek ir šilumos sistemoms. Nustato šių šaldymo agentų nutekėjimą: R-134a, R-404A, R-407C, R-410A, R22 ir kt.

  49062 be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Vandens lygio indikatorius "Fisher WLT"

  Ekonomiškas ir patikimas, skirtas nustatyti vandens lygį šulinyje. Elektrodo kontaktas su vandens paviršiumi indikuojamas LED ir garsiniais signalais. Elektrodas skersmuo: 9,5 mm. Dviejų laidininkų, plieno ir vario kabelis, padengtas tvirtu izoliaciniu plastiku.

  689  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Skysčių nuotėkio detektorius "XLT-17"

  Detektorius, kuris aptinka nutekėjimą keturiais paprastais žingsniais: elektroniniu būdu sustiprindamas nutekėjimo garsą, išfiltruodamas triukšmą, izoliuodamas nuotėkio garsą ir nukreipdamas operatorių į nutekėjimo šaltinį.

  1789  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)