Perspėjimo signalai savisaugai

 • perspejimo-signalai-1

  Asmeniniai ir patalpose skirti naudoti perspėjimo (įspėjimo) signalai 

  Mūsų kataloge - keletos skirtingų tipų perspėjimo signalai. Asmeniniai perspėjimo signalai skirti atgrasyti potencialų agresorių ar atkreipti kitų asmenų dėmesį. Patalpoms skirti perspėjimo signalai idealiai tinka naudojimui namuose, biure, garaže ir kitose patalpose. Jiems nereikia naudoti laidų, yra tvirtinami prie durų ar langų, kartų naudojant dvipusę lipnią juostą.

  Jei nesate tikri, koks perspėjimo signalas Jums geriausiai tiktų – susisiekite su mumis. Supažindinsime su turimais modeliais ir jų skirtumais, patarsime, ką geriausia pasirinkti.

  Perspėjimo signalas "MA-05A3"

  Dvi funkcijos: įėjimo signalas (trumpas) ir pavojaus signalas. Idealiai tinka naudojimui namuose, biure, garaže ir kitose patalpose. Nereikia laido. 

  899 be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Perspėjimo signalas "MA-19A3"

  Idealiai tinka naudojimui namuose, biure, garaže ir kitose patalpose. Nereikia naudoti laidų. Tvirtinamas prie durų ar langų, kartų naudojant dvipusę lipnią juostą. Lengvas montavimas ir naudojimas. Mažos energijos sąnaudos.

  899 be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Mini asmeninis perspėjimo signalas "MA-30B8"

  Prietaisas skirtas atgrasyti potencialų agresorių ar atkreipti kitų asmenų dėmesį. Perspėjimo signalas įjungiamas ištraukus kištuką iš prietaiso. Įstačius atgal signalas išsijungia. Prietaisas turi integruotą LED žibintuvėlį.

  899 be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)