Prietaisai brangiesiems metalams, juvelyrikai

 • 1-5-1

  Ieškantiems aukštos kokybės prietaisų brangiesiems metalams ir juvelyrikai

  Mūsų kataloge - aukso grynumo analizatoriai, aukso lydymosi indukcinės krosnys. Prietaisai pažangūs, pasižymi savo funkcionalumu, patikimu ir stabiliu darbu. Tinka naudoti brangiųjų metalų, juvelyrikos ir kitose srityse. Idealiai tiks ieškantiems tikslaus ir patikimo įrenginio.

  Jei nesate tikri, koks prietaisas Jums geriausiai tiktų – susisiekite su mumis. Supažindinsime su turimais modeliais ir jų skirtumais, patarsime, ką geriausia pasirinkti.  

  Aukso grynumo analizatorius "EDX 3000"

  Naudoja puslaidininkį silicio detektorių su ultra plona Be juostele bei turi vidinį aušinimą. Didelė spektrinė reoliucija ir skaičiavimo norma, kuri palengvina greitus ir tikslius matavimus. Erdvi kamera leidžia matuoti didelius mėginius.

  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Aukso grynumo analizatorius "EDX 600"

  Ausui ir brangisiems metalams. Naudoja rentgeno spindulių fluorescenciją. Ekonomiškas, tikslus, lengvai valdomas prietaisas. Turi didelę matavimo zoną (20 mm), tinka visų tipų juvelyrikos dirbiniams. 

  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Aukso lydymosi indukcinė krosnis "GC500"

  Sistema galima dviejų skirtingų pajėgumų: nuo 500 gramų iki 40 kilogramų. Gali dirbti automatiniu ir rankiniu lydymosi ir temperatūros kontrolės režimais. Vėsinimo prietaisas turi standartinę įrangą.

  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)