Priverstinės transporto priemonių stabdymo priemonės

 • asd-1

  Mūsų kataloge - itin stiprios konstrukcijos, plieninius spyglius turinčios priverstinio stabdymo juostos. Praduria visų tipų padangas. Greitai išsiskleidžia ir susiskleidžia. Pasižymi plačiu apėmimo diapazonu, bet kartu yra itin sunkiai pastebimos, kad stabdomas subjektas negalėtų išvengti kliūties. Itin stipri polimerų modulinė bazė sukurta daugkartiniam naudojimui, puikiai atlaiko smūgius net objektui važiuojant daugiau nei 200 km/val.

  Dėl išsamesnės informacijos - susisiekite su mumis. Supažindinsime su turimais modeliai, patarsime, koks sprendimas būtų geriausias.

  Priverstinio stabdymo juosta "Spike System Defender" (4,7 m.)

  Itin stiprus, su plieniniais spygliais. Praduria visų tipų padangas. Greitai išskleidžiamas ir suskleidžiamas.  Šis modelis efektyviau įsiskverbia į padangas, todėl tinka naudoti stabdant dideles transporto priemones, žemės ūkio techniką, karines transporto priemones. Ilgis: 4,7 metro.

  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Priverstinio stabdymo juosta "Spike System Defender" (3 m.)

   Itin stiprus, su plieniniais spygliais. Praduria visų tipų padangas. Greitai išskleidžiamas ir suskleidžiamas. Platus apėmimo diapazonas ir mažas pastebimumas leidžia užtikrinti, kad stabdomas subjektas negalėtų išvengti kliūties. Itin stipri polimerų modulinė bazė sukurta daugkartiniam naudojimui. Ilgis: 3 metrai, spyglių skaičius: 70.

  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Priverstinio stabdymo juosta "Spike System Defender" (7,62 m)

  Itin stiprus, su plieniniais spygliais. Praduria visų tipų padangas. Greitai išskleidžiamas ir suskleidžiamas. Platus apėmimo diapazonas ir mažas pastebimumas leidžia užtikrinti, kad stabdomas subjektas negalėtų išvengti kliūties. Itin stipri polimerų modulinė bazė sukurta daugkartiniam naudojimui. Ilgis: 7,62 m. Spyglių skaičius: 180.

  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)