Rotaciniai lazeriai

 • rotaciniai lazeriai-1

  Rotaciniai lazeriai ieškantiems aukštos kokybės prietaisų

  Prietaisai pasižymi savo funkcionalumu ir patikimumu. Visi rotaciniai lazeriai turi senkančios baterijos perspėjimą, yra nedidelio dydžio ir svorio bei lengvai valdomi. Prietaisai pritaikyti naudoti įvairiose pramonės šakose ir kitur. Mūsų rotaciniai lazeriai tiks ieškantiems tikslumo ir patikimumo.

  Jei nesate tikri, kurie rotaciniai lazeriai Jums geriausiai tiktų – susisiekite su mumis. Supažindinsime su turimais modeliais ir jų skirtumais, patarsime, ką geriausia pasirinkti.   

  Rotacinis lazeris "Leica Rugby 610"

  Patrauklios kainos rotacinis lazeris, bazinis modelis. Paprastas ir patikimas, vienu mygtuku valdomas lazeris, nepaliekantis galimybės suklysti. Savaime niveliuoja horizontalioje padėtyje. Matomas raudonas spindulys. Vandens nepraleidžianti konstrukcija IP 67.

  74316 be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Rotacinis lazeris "Leica Rugby 620"

  Patikimas, vienu mygtuku valdomas lazeris, nepaliekantis galimybės suklysti. Savaime niveliuoja horizontalioje padėtyje. Matomas raudonas spindulys. Vandens nepraleidžianti konstrukcija IP 67. Turi galimybę mechaniškai nustatyti nuolydį/pasvirimą X ir Y lankstu.

  81267 be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Rotacinis lazeris "Leica Rugby 640"

  Puikių charakteristikų rotacinis plokštuminis lazeris horizontaliam ir vertikaliam niveliavimui matomu lazerio spinduliu, dėl ko Rugby 640 viduje galima naudoti be lazerio imtuvo. Savaime susireguliuoja horizontalioje ir 90° vertikalioje padėtyje. Galima nustatyti nuolydį/pasvirimą X ir Y lankstu.

  103481 be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Rotacinis lazeris "Leica Rugby 670"

  Pusiau automatinis, skaitmeninis, itin tikslus vienos padėties lazeris. Savaiminis niveliavimas horizontalioje padėtyje. Vienu mygtuko paspaudimu nustatoma padėtis / pasvirimas X lankstu. Su Smart Slope funkcija, stebinčia tęstinius laiko ir temperatūros pokyčius kokybiškiems rezultatams pasiekti per visą darbo dieną.

  138844 be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Rotacinis lazeris "Leica Rugby 680"

  Pusiau automatinis itin tikslus skaitmeninis dviejų padėčių lazeris. Savaiminis niveliavimas horizontalioje padėtyje. Vienu mygtuko paspaudimu nustatoma padėtis / pasvirimas X lankstu. Su Smart Slope funkcija, stebinčia tęstinius laiko ir temperatūros pokyčius kokybiškiems rezultatams pasiekti per visą darbo dieną.

  166647 be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)