Stetoskopai

 • elektroninis-stetoskopas-1

  Akustiniai ir elektroniniai stetoskopai skirti aptikti triukšmą mašinose ir įrengimuose

  Stetoskopai skirtas įvairių mašinų ir įrengimų priežiūrai ir aptarnavimui. Lengvai valdomi, baterijomis maitinami prietaisai naudojami aptikti triukšmą krumpliaračiuose, vožtuvuose, sklendėse, siurbliuose ir įvairiose kitose mechanizmų ir įrengimų dalyse. Prietaisai aptinka ne tik triukšmą, bet ir vibraciją, todėl yra puikūs pagalbininkai siekiant iš anksto nustatyti galimas problemines vietas.

  Jei nesate tikri, koks stetoskopas Jums geriausiai tiktų – susisiekite su mumis. Supažindinsime su turimais modeliais ir jų skirtumais, patarsime, ką geriausia pasirinkti.  

  Stetoskopas "PCE-S 40"

  Akustinis stetoskopas, skirtas mašinų, įrengimų priežiūrai. Stetoskopas sustiprina mašinos ar įrenginio skleidžiamą triukšmą. Prietaiso pagalba galima aptikti triukšmą guoliuose, ventiliatoriuose, siurbliuose ir panašiuose mechanizmuose.

  79  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Stetoskopas "PCE-S 41"

  Elektroninis stetoskopas skirtas įvairių mašinų ir įrengimų priežiūrai ir aptarnavimui. Lengvai valdomas, baterijomis maitinamas prietaisas. Naudoja pjezoelektrinę relę, kuri gali aptikti labai žemus rezonansinius triukšmus. Reguliuojamo dydžio ausinės turi 2 metrų ilgio laidą.

  179  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Stetoskopas "PCE-S 42"

  Mašininis stetoskopas, skirtas klausytis guolių ir variklių darbą. Turi du skirtingo dydžio matavimo smaigalius. 32 garso lygiai. Ausinės slopinančios išorinį triukšmą, kad būtų galima geriau girdėti mechanizmo darbą.

  289  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Stetoskopas "STE-3"

  Elektroninis stetoskopas sukurtas akustinei variklių diagnostikai. Stetoskopas veikia naudodamasis pjezoelektriniu davikliu, kuris aptinka net tyliausius garsus. Skaitmeninė garso kontrolė 32 žingsniuose, siekiant sureguliuoti įrašytus garsus.

  489  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Stetoskopas "PCE-VT 250"

  Prietaisas skirtas identifikuoti mašinų ir įrengimų darbą. Turi integruotą stroboskopą. Automatinis sukimosi nustatymas. FFT (fast Fourier transform) analizė.

  1498  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)