Stroboskopai

 • stroboskopas-1

  Stroboskopai ieškantiems aukštos kokybės prietaisų

  Stroboskopai pasižymi savo funkcionalumu ir patikimumu. Visi stroboskopai turi senkančios baterijos perspėjimą, yra nedidelio dydžio ir svorio bei lengvai valdomi. Prietaisai pritaikyti naudoti įvairiose pramonės šakose. Mūsų siūlomi stroboskopai tiks ieškantiems tikslumo ir patikimumo.

  Jei nesate tikri, koks stroboskopas Jums geriausiai tiktų – susisiekite su mumis. Supažindinsime su turimais modeliais ir jų skirtumais, patarsime, ką geriausia pasirinkti.

  Stroboskopas / optinis tachometras "Lutron DT 2234BL"

  Rankinis, skaitmeninis, optinis tachometras / stroboskopas su lazeriniu taikikliu, skirtas nekontaktiniam judančių objektų matavimui. Lazerinio taikiklio dėka galima nesunkiai nukreipti apsukų skaitiklį į pageidaujamą tašką ir atlikti matavimus per didesnį atstumą. Stroboskopas yra kristalinis, todėl nereikia atlikinėti išorinio kalibravimo.

  30845 be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Stroboskopas "Lutron DT 2339"

  Labai stiprios šviesos stroboskopas su ksenonine šviesa. Stroboskopas atlieka nekontaktinį apsukų skaičiaus, virpesių ir vibracijos matavimą. Tinka ventiliatorių, siurblių, variklių ir kitų rotacinių objektų kontrolei. Stroboskopas yra kristalinis, todėl nereikia atlikinėti išorinio kalibravimo.

  49120 be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  LED stroboskopas "Testo 477"

  Padeda patikrinti veikiančių mašinų ir sistemų kokybę bei įvertinti sūkimosi greitį iki 300 000 rpm. Stroboskopas skleidžia seriją blyksnių, kurie leidžia matyti "įšaldytą" vaizdą. Prietaisas taip pat gali matuoti mažų, labai greitai besisukančių ir sunkiai pasiekiamų objektų sukimosi greitį.

  879  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)