Žiūronai ir monokuliarai

 • naktinio-matymo-ziuronai-1

  Aukštos kokybės naktinio matymo žiūronai ir monokuliarai

  Preciziškai ir itin kokybiškai pagaminti, JAV kompanijos naktinio matymo bei naudojimui po vandeniu (žr. konkretų modelį) skirti žiūronai ir monokuliarai. Ergonomiško dizaino, kompaktiški ir tvirto korpuso prietaisai leis idealiai tiksliai atikti stebėjimus esant prastam apšvietimui ar tamsiu paros metu. Prietaisai turi naujos kartos integruotą infraraudonųjų spindulių apšvietimą, objektyvų ir okuliarų lęšiai pagaminti iš aukštos kokybės stiklo optikos.

  Mūsų kataloge rasite prietaisus, kurie gali priartinti nuo 2 iki 6 kartų, o vaizdo kokybė išlieka visada puiki. Žiūronai ir monokuliarai pagaminti iš kokybiškų, patvarių medžiagų, yra padengti minkštos, o kartu ir patvarios gumos apdaila.

  Naktinio matymo žiūronai ir monokuliarai pritaikomi medžioklėje, gyvūnų stebėjime, apsaugoje.

  Jei nesate tikri, koks prietaisas Jums geriausiai tiktų – susisiekite su mumis. Supažindinsime su turimais modeliais ir jų skirtumais, patarsime, ką geriausia pasirinkti.  

  Naktinio matymo monokuliaras "xGen"

  Skaitmeninis, naktinio matymo prietaisas su pažangiomis funkcijomis. Sukurtas žiūrėti į 64 metrų atstumą. Aukštos kokybės vaizdui užtikrinti naudojamas galingas, integruotas infraraudonųjų spindulių apšvietimas, padedantis sustiprinti vaizdą esant prastam apšvietimui ar naktį.

  239  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Monokuliarai "NONEXGEN"

  Kompaktiškas, lengvo svorio, naktinio matymo monokuliarias. Pilno stiklo optika, aukštos kokybės vaizdo stiprintuvas. Prietaisu paprasta naudotis, tai puikus prietaisas naudoti medžioklėje ar laukinės gamtos stebėjimui.

  239  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Monokuliaras "NOXM50"

  Naktinio matymo monokuliaras su 5 x priartinimu, puikia vaizdo rezoliucija ir žymiai tikslesniu tolimų objektų identifikavimu. Prietaise pritaikytos naujausios kartos optikos technologijos nepadidinant stipriai monokuliaro svorio.

  279  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Vandeniui atsparus monokuliaras "NONM4X-MR"

  Vandeniui atsparus ir pilnai po vandeniu skirtas naudoti monokuliaras IP67 saugumo klasę. Didelis priartinimas, aukščiausia optinė kokybė ir patvarumas naudojant.

  279  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Naktinio matymo monokuliaras "xGenPro"

  Skaitmeninis, naktinio matymo prietaisas su pažangiomis funkcijomis. Sukurtas žiūrėti į 91 metro atstumą. Aukštos kokybės vaizdui užtikrinti naudojamas galingas, integruotas infraraudonųjų spindulių apšvietimas, padedantis sustiprinti vaizdą esant prastam apšvietimui ar naktį.

  284  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Monokuliaras "NONM3X-G"

  Naktinio matymo. Lengvi, kompaktiško dydžio, padengti patvaria guma, kurias dėka prietaisą itin patogu laikyti rankose. Objektyvo korpusas pagamintas iš aliuminio, todėl yra tvirtas ir patvarus. 3 x priartinimas.

  284  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Monokuliaras "NONM4X"

  Didesnės galios naktinio matymo monokuliaras. 4 kartų priartinimas geresnei rezoliucijai ir tikslesniam objekto identifikavimui. Pažangus ir tikslus, nedidelio svorio, tačiau tvirtas ir itin patogus naudotis.

  329  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Monokuliaras "GVIEW"

  Naktinis matymas, itin didelis priartinimas (6x), puiki vaizdų kokybė ir šviesos stiprinimas. Efektyvus veikimas, stilingas ir ergonomiškas dizainas leidžia itin patogiai ir komfortabiliai naudotis prietaisu. 

  389  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Fiksuoto fokuso naktinio matymo žiūronai "NONB2FF"

  Naktinio matymo žiūronai su integruotu infraraudonųjų spindulių apšvietimu stebėjimui visiškoje tamsoje. Fiksuotas fokusavimas, peržiūros lauko optika, jokio rankinio fokusavimo. 2 x padidinimas.

  689  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Naktinio matymo žiūronai su 5 x didinimu "NOB5X"

  Pažangūs ir vieni populiariausių tokio tipo žiūronų. Estetiško dizaino, ergonomiški, puikių darbinių savybių. Reguliuojamas fokusavimas su centrinio fokusavimo mechanizmu. Objektyvai ir okuliarų lęšiai pagaminti iš aukštos kokybės stiklo optikos.

  789  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Taktiniai naktinio matymo akiniai "NOBG1"

  Klasikinio karinio stiliaus naktinio matymo akiniai su galvos kauke. Visa konstrukcija sukurta taip, kad būtų galima labai lengvai akinius pakelti nuo akiu arba nusiimti, ir naudoti kaip rankinius žiūronus. Skirti naudotis tiek einant, tiek važiuojant transporto priemone.

  879  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Naktinio matymo žiūronai "NOB3X"

  Naktinio matymo žiūronai su dviem aukštos kokybės vaizdo stirpinimo vamzdeliais. Skirti medžioklei, laukinės gamtos stebėjimui. 3 x padidinimas. Reguliuojamas fokusavimas su centriniu fokusavimo mechanizmu.

  879  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)