Žymėjimo aparatai

 • zymejimo-aparatas-1

  Pažangūs, aukštos kokybės žymėjimo aparatai

  Prietaisai pasižymi savo funkcionalumu, greita reakcija ir patikimumu. Visi žymėjimo aparatai turi apšviečiamą ekraną, senkančios baterijos perspėjimą, yra nedidelio dydžio ir svorio bei lengvai valdomi. Prietaisai pritaikyti naudoti įvairiose verslo šakose ir kitur. Mūsų žymėjimo aparatai puikiai tiks ieškantiems funkcionalumo ir patikimumo.

  Jei nesate tikri, kokio tipo žymėjimo aparatai Jums geriausiai tiktų – susisiekite su mumis. Supažindinsime su turimais modeliais ir jų skirtumais, patarsime, ką geriausia pasirinkti.   

  Žymėjimo juosta "Dymo"

  Ypač gerai prilimpanti iš poliestero pagaminta juosta, skirta ilgalaikiam žymėjimui. Ilgai nesusidėvi, nebijo UV spindulių, alyvų ir tirpiklių. Ilgis - 5.5 metro. Juodas tekstas.

  2578 be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Žymėjimo juosta "Dymo"

  Tampri, nailoninė lipni juosta, specialiai pritaikyta kabeliams ir kitiems apvaliems ir nelygiems paviršiams žymėti. Geros lipnumo savybės, tinka nuolatiniam žymėjimui. Ilgis - 3.5 metro. Juodas tekstas.

  2867 be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Žymėjimo aparatas "Dymo LabelManager 280"

  Greitas etikečių klijavimas su laiką taupančiomis funkcijomis. Per kompiuterio PC arba Mac ® jungtį galima pritaikyti bet kokio šrifto ir grafikos etiketes. Tekstas greitai surenkamas kompiuterio tipo klaviatūroje (QWERTY) su įvairioms šalims būdingu išdėstymu. Įkraunamas akumuliatorius padės sutaupyti pinigų ir saugoti gamtą.

  11266 be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Žymėjimo aparatas "Dymo LabelManager 420 P"

  Galimybė dirbti greičiau, našiau ir sumaniau. Naudokite atskirai arba junkite USB jungtimi prie savo kompiuterio arba Mac ir po kelių sekundžių galėsite kurti etiketes kompiuteryje. Kurkite etiketes kompiuterio ekrane naudodami programinę įrangą DYMO Label(1) - galite iškirpti ir įklijuoti tekstą, pridėti brūkšninius kodus, grafiką ir logotipus. Atsispausdinkite etiketes iš skaičiuoklių ir duomenų bazės dokumentų.

  20244 be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Žymėjimo įrankis "Dymo 101110"

  Pramoninis modelis iš dažyto lengvo metalo. Skirtas lauke naudojamoms aliumininėms juostoms (pvz., telekomunikacijų, miško darbams) žymėti. Prietaisas turi tvirtą išorinį peilį ir įmontuotą pramušamąjį štampą. Ženklų diskas yra su tarptautinėmis raidėmis. Teksto aukštis: 4.2 mm.

  54999 be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)