Dūmų detektoriai

 • optinis-dumu-detektorius-29hd-1-1-1

  Dūmų detektoriai ieškantiems aukštos kokybės ir didelio tikslumo prietaisų  

  Mūsų kataloge rasite Kidde kompanijos dūmų detektorių, skirtų ir didžiausiam profesionalui. Dūmų detektoriai pasižymi savo funkcionalumu, greita reakcija ir patikimais matavimų rezultatais. Visi detektoriai turi elektrocheminį jutiklį, senkančios baterijos perspėjimą, yra nedidelio dydžio ir svorio bei lengvai montuojami ir valdomi. Prietaisai pritaikyti naudoti buityje, įvairiose pramonės šakose, laboratorijose, ligoninėse, sandėliuose, žemės ūkyje. Mūsų parduodami dūmų detektorai puikiai tiks ieškantiems tikslaus ir patikimo prietaiso. 

  Jei nesate tikri, kurie dūmų detektoriai Jums geriausiai tiktų – susisiekite su mumis. Supažindinsime su turimais modeliais ir jų skirtumais, patarsime, ką geriausia pasirinkti.

  Dūmų detektorius "GS-503"

  Skirtas aptikti dūmus vidaus patalpose. Turi aukštos kokybės foto-optinį jutiklį. Aptikus pavojų įjungiamas garsinis perspėjimo signalas (85 dB), vizualus raudonas LED indikatorius bei išorinis indikatorius (jei toks yra prijungtas prie relės jungties).

  979 be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Dūmų detektorius "SD-10B8"

  Autonominis dūmų detektorius, maitinamas 9V baterija. Skirtas aptikti dūmus. Perspėja apie pavojų garsinių (85 dB) signalu ir LED indikatoriumi. Turi senkančios baterijos indikatorių.

  989 be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  -17%
  Dūmų detektorius "i9040EU"

  Šis dūmų detektorius - tai bazinė tokio tipo detektorių versija, skirta aptikti dūmų ir ugnies pavojų. Jeigu aptinkama grėsmė - įsijungia šviesos diodų raudona lemputė ir garsinis signalas, siekiantis 85 dB. Dūmų detektorius turi bandymo mygtuką, skirtą patikrinti ar prietaisas tinkamai veikia.

  1448 be PVM
  1737 Sutaupykite 289
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Dūmų detektorius "i9060EU"

  Patikimas dūmų detektorius, skirtas perspėti apie dūmų ir ugnies pavojų. Detektorius naudoja jonizacijos technologiją, todėl ideliai tinka informuoti apie greito plitimo gaisrą. Perspėjimas apie pavojų - raudonos šviesos diodų lempute ir garsiniu signalu, kuris siekia 85 dB. Dūmų detektorius turi netikro pavojaus funkciją ir bandymo mygtuką.

  1680 be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Optinis dūmų detektorius "29HD"

  Kompaktiškas, modernaus dizaino optinis dūmų detektorius maitinamas 9V baterijomis. Detektorius turi “Test” mygtuką skirtą valdyti ir kontroliuoti jutiklį bei „Hush“ funkciją, skirtą išjungti garsinį perspėjimo signalą, kada intensyviai verdate ar kepate ir nenorite atsitiktinai įjungti jutiklio perspėjimo signalo.

  2578 be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Dūmų detektorius "i9080EU"

  Šis dūmų detektorius yra specialiai sukurtas koridoriams ar išilgoms patalpoms, kurios veda išėjimo link, kadangi prietaisas turi pavojaus apšvietimą, kuriuo galima vadovautis evakuojantis. Detektorius perspėja apie pavojų šviesos diodų apšvietimu ir garsiniu signalu, kuris siekia 85 dB.

  26  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Optinis dūmų detektorius "10Y29"

  Kompaktiškas, modernaus dizaino optinis dūmų detektorius su integruota, 10 metų veikiančia baterija. Prietaisas turi testavimo ir nutildymo funkcijas. Dūmų detektorius pagamintas JAV kampanijoje Kidde.

  2838 be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Dūmų detektorius "PI9000-UK" su 2 technologijų jutikliais

  Šiame dūmų detektoriuje sumontuoti 2 technologijų jutikliai, kurie suteikia Jūsų namams geriausią apsaugą. Detektorius operatyviai aptinka tiek greitai besiplečiantį gaisrą, tiek ir lėtai smilkstančius pavojaus židinius. Perspėjimo signalai - šviesos diodų lemputė ir garsinis signalas siekiantis 85 dB.

  3156 be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Dūmų detektorius "K1C"

  Detektorius su jonizacijos davikliu, maitinamas elektros tinklo įtampa (AC 230V/50Hz) bei turi papildomą bateriją naudojamą dingus elektros energijai. Detektorius gali būti prijungtas į bendrą grandinę.

  37  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Anglies monoksido (smalkių) ir dūmų detektorius "10SCO"

  Smalkių detektorius skirtas apsaugoti patalpas nuo gaisro ir anglies monoksido pavojaus. Prietaisas turi sumontuotus du nepriklausomus jutiklius. Detektorius perspėja apie pavojų garsiniu ir optiniu signalais bei balso pranešimu (anglų kalba).

  42  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)