Kombinuoti detektoriai

 • anglies-monoksido-smalkiu-ir-dumu-detektorius-1-1-1

  Aukštos kokybės ir didelio tikslumo kombinuoti dūmų ir anglies monoksido (smalkių) detektoriai

  Mūsų kataloge rasite Kidde kompanijos dūmų ir anglies monoksido (smalkių) detektorius, skirtus net ir didžiausiam profesionalui. Detektoriai pasižymi savo funkcionalumu, greita reakcija ir patikimais matavimų rezultatais. Visi matuokliai turi elektrocheminį jutiklį, senkančios baterijos perspėjimą, yra nedidelio dydžio ir svorio bei lengvai valdomi. Prietaisai pritaikyti naudoti buityje, įvairiose pramonės šakose, laboratorijose, ligoninėse, sandėliuose, žemės ūkyje. Mūsų parduodami kombinuoti detektorai puikiai tiks ieškantiems tikslumo ir patikimumo.

  Jei nesate tikri, kurie kombinuoti detektoriai Jums geriausiai tiktų – susisiekite su mumis. Supažindinsime su turimais modeliais ir jų skirtumais, patarsime, ką geriausia pasirinkti.

  Dūmų detektorius "PI9000-UK" su 2 technologijų jutikliais

  Šiame dūmų detektoriuje sumontuoti 2 technologijų jutikliai, kurie suteikia Jūsų namams geriausią apsaugą. Detektorius operatyviai aptinka tiek greitai besiplečiantį gaisrą, tiek ir lėtai smilkstančius pavojaus židinius. Perspėjimo signalai - šviesos diodų lemputė ir garsinis signalas siekiantis 85 dB.

  3156 be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Anglies monoksido (smalkių) ir dūmų detektorius "10SCO"

  Smalkių detektorius skirtas apsaugoti patalpas nuo gaisro ir anglies monoksido pavojaus. Prietaisas turi sumontuotus du nepriklausomus jutiklius. Detektorius perspėja apie pavojų garsiniu ir optiniu signalais bei balso pranešimu (anglų kalba).

  42  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)