Anemometrai

 • anemometrai-1

  Anemometrai ieškantiems aukštos kokybės prietaisų

  Prietaisai pasižymi savo funkcionalumu, greita reakcija ir patikimais matavimų rezultatais. Anenometrai turi apšviečiamą ekraną, senkančios baterijos perspėjimą, yra nedidelio dydžio ir svorio bei lengvai valdomi. Prietaisai pritaikyti naudoti įvairiose pramonės šakose, laboratorijose, diagnostikos centruose, ventiliacijos šachtose ir kitur. Mūsų anemometrai puikiai tiks ieškantiems tikslumo ir patikimumo. 

  Jei nesate tikri, kokio tipo anemometrai Jums geriausiai tiktų – susisiekite su mumis. Supažindinsime su turimais modeliais ir jų skirtumais, patarsime, ką geriausia pasirinkti.  

  Anemometras "DT-82"

  Rankinis matuoklis, skirtas oro srautui (vėjui) matuoti. Patikimas prietaiso rotorius leidžia labai tiksliai pamatuoti net labai nedidelį oro srautą. Matavimo rezultatai pateikiami vienu iš penkių pasirinktų matavimo vienetų: m/s, km/h, ft/min, mph, mazgai. Prietaisas gali dirbti dinaminiu matavimo režimu, matuoti didžiausias ir vidutines vertes.

  5387 be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Anemometras "AM802"

  Prietaisas skirtas pamatuoti oro srauto greitį ir temperatūrą. Patikimas prietaiso vėjarodis užtikrina tikslius rezultatus, net ir esant nedideliam oro srautui. Rezultatai pateikiami dviejų dalių, apšviečiamame LCD ekrane. Anemometras gali veikti dinaminiu arba didžiausių verčių matavimo režimu. Galima pasirinkti norimus temperatūros (°C, °F) ir greičio (m/s, km/h, ft/min, mph, mazgai) matavimo vienetus.

  5474 be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Anemometras "DTTA-318"

  Prietaisas skirtas tiksliai pamatuoti oro srauto greitį ir temperatūrą. Prietaiso vėjarodis, sujungtas su prietaisu 30 cm lanksčiu zondu, užtikrina patogų matavimą sunkiai prieinamose vietose bei tikslius matavimus, net esant mažam oro srautui. Vartotojas gali pasirinkti norimus temperatūros (°C, °F) ir greičio (m/s, km/h, ft/min, mph, mazgai) matavimo vienetus.

  8631 be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Anemometras "FRA8901"

  Prietaisas skirtas matuoti oro greitį ir oro temperatūrą. Oro greičio matavimas: 0~45 m/s, 0~140 km/val (tikslumas: ± 3%). Oro temperatūros matavimas: 0~45ºC (Tikslumas: ± 2ºC).

  98  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Mentinis anemometras "Testo 410i" su mobiliąja aplikacija

  Profesionalus matavimo prietaisas skirtas greitai ir patikimai matuoti srauto tūrį, oro greitį ir temperatūrą oro išleidimo angose. Prietaisas yra kompaktiško dydžio ir puikiai telpa į kišenę.

  99  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Terminis anemometras su mobiliąja aplikacija "Testo 405i"

  Karštos vielos anemometras, skirtas matuoti oro greitį, srauto tūrį ir temperatūrą. Bluetooth ryšio pagalba matavimo duomenys yra perduodami į mobiliąją aplikaciją išmaniajame telefone ar plašetėje. Tai puikus prietaisas atliekant matavimus ventiliacijos angose ir kitose vietose, kur reikia matuoti oro srautą.

  102  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Anemometras "DTTA-618"

  Skaitmeninis oro srauto greičio ir temperatūros matavimo prietaisas. Anemometro vėjarodis užtikrina itin tikslius matavimus, net ir esant mažam oro srautui. Srauto greičio ir temperatūros matavimo rezultatai pateikiami dideliame LCD ekrane, vienu metu. Vartotojas gali pasirinkti norimus temperatūros (°C, °F) ir greičio (m/s, km/h, ft/min, mph, mazgai) matavimo vienetus.

  10455 be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Anemometras "DTTA-619"

  Skaitmeninis oro srauto greičio ir temperatūros matavimo prietaisas. Matuoklis idealiai tinka stebėti ir tikrinti kaminus, ventiliacijos, oro tiekimo angas ir panašius objektus. Anemometro vėjarodis sujungtas su matuokliu 1,5 metro kabeliu, ne tik užtikrina itin tikslius matavimus, net ir esant mažam oro srautui, bet ir labai patogus atliekant matavimus sunkiai pasiekiamose vietose.

  11353 be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Anemometras "FRA8902"

  Prietaisas skirtas matuoti oro greitį, oro temperatūrą ir oro kiekį. Oro greičio matavimo diapazonas: 0.3~45m/s. Oro temperatūros diapazonas: 0~45℃. Oro kiekio diapazonas: 0~999900 m3/min. Rezoliucija: 0.1 m/s, 0.2 °C.

  122  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Infraraudonųjų spindulių termometras – anemometras "DTTA-620"

  Aukštos kokybės prietaisas, skirtas tiksliai išmatuoti oro srautą, judančių, taip pat sunkiai pasiekiamų ar pavojingų liesti objektų temperatūrą. Komplektuojamas su 1.5 metro sparnuote sunkiai pasiekiamų vietų matavimams. Prietaisas pasižymi itin aukštu jautrumu ir tiksliu matavimu.

  14047 be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Oro judėjimo greičio matuoklis "Testo 405-H1"

  Oro judėjimo greičiui ir temperatūrai matuoti skirtas prietaisas. Nustačius ventiliacijos kanalo dydį, galima išmatuoti ir oro srautą (m³/h). Matavimo galvutė yra sukiojama 180° kampu, kad būtų patogiau atlikti atskaitą.

  17261 be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  new lt
  Anemometras "FRA8903"

  Karštos vielos anemometras. Matuoja oro greitį, temperatūrą ir kiekį. Matavimo diapazonai: oro greitis: 0~30 m/s; oro temperatūra: nuo 0 iki 45 ºC.

  179  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Anemometras "DTTA-8893"

  Profesionalus matuoklis, skirtas pamatuoti oro srautą ir temperatūrą. Prietaisas naudojamas įvairose techninėse tarnybose, kada reikia patikrinti kaminų, šildymo, oro kondicionavimo ir kitų panašių sistemų darbą. Vartotojas gali pasirinkti norimus temperatūros (°C, °F) ir greičio (m/s, km/h, ft/min, mph, mazgai) matavimo vienetus. Prietaisas gali veikti dinaminiu arba mažiausių/didžiausių verčių matavimo režimais, apskaičiuoti oro srauto vidurkį.

  179  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Anemometras "Testo 410-1"

  Mentinio rato anemometras, 40 mm. Laiko vidurkio apskaičiavimas, apšviestas ekranas, automatinis išsijungimas, apsauginis gaubtas, ant diržo kabinamas dėklas, kalibravimo protokolas ir akumuliatorius.

  18999 be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Anemometras / psichrometras "VZ8911"

  Profesionalus prietaisas, skirtas tiksliai pamatuoti oro srauto greitį ir naudingumo koeficientą, taip pat santykinę oro drėgmę, temperatūrą, Rasos tašką (Dew point) ir garavimo temperatūrą. Prietaiso rotorius gali labai tiksliai atlikti matavimus, net ir esant nedideliam oro srautui, o kokybiški temperatūros ir drėgmės jutikliai greitai ir tiksliai pamatuoja šiuos parametrus.

  19955 be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Termoanemometras su integruotu menteliniu zondu "KIMO LV 50"

  Anemometras su integruotu zondu. Oro greičio ir temperatūros matavimas. Matavimo reikšmės sustabdymo funkcija. Pagamintas iš ABS plastiko. IP54 apsaugos klasė.

  278  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Termoanemometras su karštos vielos zondu "KIMO VT 50"

  Korpusas pagamintas iš ABS plastiko, IP54 apsaugos klasė. Lengvas valdomas, turi duomenų sustabdymo funkciją (Hold). Oro greičio matavimo diapazonas: nuo 0,15 iki 30 m/s. Temperatūra: nuo 0 iki +50°C.

  278  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Anemometras "Testo 410-2"

  Mentinio rato anemometras su integruotu temperatūros ir drėgmės matuokliu. Rodo laiko vidurkį ir aušinimo efektą. Turi apšviečiamą ekraną, automatinį išsijungimą, apsauginį gaubtą, prikabinamą dėklą, kalibravimo protokolą ir akumuliatorius.

  29194 be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Termoanemometras su integruotu menteliniu zondu "KIMO LV 130"

  Anemometras su integruotu zondu. Matavimo reikšmės sustabdymo funkcija, min/maks. matavimo reikšmės. Pagamintas iš ABS plastiko. Matavimų diapazonai - oro greitis: 0,3 - 35 m/s; oro srautas: 0 - 99 999 m3/val; temperatūra: 0 ~ + 50 °C.

  316  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Karštos vielos anemometras su duomenų kaupikliu "DT-1880"

  Matuoja oro greitį ir temperatūrą. Turi eleskopinį zondą. Vieno taško ir nenutrūkstamas duomenų kaupimo režimai. Bluetooth komunikacija. Perspėjimo signalas. LED apšvietimas. Automatinio išsijungimo funkcija.

  329  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Daugiafunkcinis matavimo prietaisas “VZ8905”

  Daugiafunkcinis prietaisas skirtas tiksliai matuoti oro srautą ir greitį, santykinę drėgmę, temperatūrą, garavimo temperatūrą bei rasos tašką. Prietaisas pasižymi dideliu jautrumu ir tiksliais matavimų rezultatais. Matuoklis gali dirbti matuojant minimalias, didžiausias ir vidutines reikšmes.

  34436 be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Anemometras "VZ9871" su integruotu spausdintuvu

  Profesionalus, universalus prietaisas skirtas atlikti oro srauto greičio, santykinės drėgmės ir oro temperatūros matavimus. Prietaisas turi vidinę atmintį ir integruotą spausdintuvą. Matuoklio išskirtinumas – prietaisas gali apskaičiuoti oro srauto efektyvumą. Visus matavimo rezultatus prietaisas pateikia vienu metus.

  34436 be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Aplinkos matuoklis "PCE-WL 1"

  Matuoklis skirtas ilgalaikiams vėjo greičio matavimams. Duomenys saugomis mikroSD kortelėje. Baterijos gyvavimo laikas iki 3 metų. Darbinė temperatūra nuo -15 iki +50 °C. Turi vidinį temperatūros jutiklį.

  349  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Infraraudonųjų spindulių termometras – anemometras "DTTA-8894"

  Profesionalus, labai tikslus prietaisas skirtas nekontaktiniu būdu matuoti oro srauto (vėjo), judančių objektų temperatūrą, taip pat sunkiai prieinamų ar pavojingų liesti objektų temperatūrą (komplektuojamas su 1.2 metro sparnuote). Prietaisas pasižymi ypač dideliu temperatūros matavimo diapazonu (-50 ~ 500 ° C). Lazerio spindulio pagalba tiksliai nustatysite matavimo tašką.

  369  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)