Betono ir cemento matuokliai

 • betono-suspaudimo-matuoklis-1

  Betono stiprumo ir suspaudimo matuokliai ieškantiems aukštos kokybės, tikslaus matavimo prietaiso

  Mūsų kataloge rasite dviejų tipo betomo ir cemento matuoklius. Betono stiprumo matuoklis "HT-225" - lengvai valdomas, nešiojamas, elektroninis prietaisas, skirtas nustatyti betono stiprumą. Turi ISO sertifikatą. Korpusas pagamintas iš aukštos kokybės aliuminio. Betono suspaudimo matuoklis "HT-225W+" - skaitmeninis prietaisas, tinkantis naudoti kokybės tyrimams mėginio ėmimo vietoje arba laboratorijoje. Visi prietaisai pagaminti iš kokybiškų, patikimų medžiagų, yra tikslūs ir funkcionalūs.

  Jei nesate tikri, kokio tipo betono ir cemento matuoklis Jums geriausiai tiktų – susisiekite su mumis. Supažindinsime su turimais modeliais ir jų skirtumais, patarsime, ką geriausia pasirinkti.

  Betono stiprumo matuoklis "HT-225"

  Lengvai valdomas, nešiojamas, elektroninis prietaisas, skirtas nustatyti betono stiprumą. ISO sertifikatas. Korpusas pagamintas iš aukštos kokybės aliuminio. Rodyklinis slankiklis yra išorėje, todėl lengva jį koreguoti.

  329  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Betono suspaudimo matuoklis "HT-225W+"

  Skaitmeninis, tinka naudoti kokybės tyrimams mėginio ėmimo vietoje arba laboratorijoje. Spalvotas LCD ekranas. Matavimo diapazonas: 10~60 Mpa. Atmintis: 480000 bandymų rezultatų.

  478  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)