Klampumo matuokliai

 • klampumo-matuokliai-1

  Klampumo matuokliai ieškantiems aukštos kokybės, tikslaus matavimo prietaisų

  Klampumo matuokliai pasižymi savo funkcionalumu, greita reakcija ir patikimais matavimų rezultatais. Matavimų rezultatai pateikiami skaitmeniniu būdu prietaiso LCD ekrane. Prietaisai yra itin paprastai valdomi, yra pritaikyti naudoti įvairiose srityse. Mūsų parduodami klampumo matuokliai puikiai tiks ieškantiems tikslumo ir patikimumo. 

  Jei nesate tikri, kokio tipo klampumo matuoklis Jums geriausiai tiktų – susisiekite su mumis. Supažindinsime su turimais modeliais ir jų skirtumais, patarsime, ką geriausia pasirinkti.  

  Klampumo matuoklis "NDJ-4"

  Skirtas matuoti įvairių skysčių, riebalų, dažų, vaistų, klijų, kosmetikos atsparumą ir absoliutų skysčio klampumą. Tai itin tikslus, lengvai valdomas prietaisas. M

  949  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Klampumo matuoklis "NDJ-5S"

  Modernus, tikslus prietaisas, skirtas matuoti absoliutų klampumą Niutono ir neNiutono skysčio. Turi ryškų, apšviečiamą ekraną. Matavimo diapazonas: 10-2×10^5 mpa.s.

  1089  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Klampumo matuoklis "NDJ-8S"

  Modernus, tikslus prietaisas, skirtas matuoti absoliutų klampumą Niutono ir neNiutono skysčio. Turi ryškų, apšviečiamą ekraną. Matavimo diapazonas: 10-2×10^6 mpa.s.

  1379  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)