Metalo detektoriai

 • super scanner 3003b1-1

  Pažangūs, aukštos kokybės metalo detektoriai

  Mūsų kataloge rasite vieną populiariausių rankinių meralo derektorių - Super Scanner MD-3003B1. Šio tipo metalo detektoriai idealiai tinka patikrininams atlikti ir yra plačiai naudojami organizuojant įvairius renginius ir kitose vietose. Taip pat siūlome atkreipti dėmesį į metalo detektorių "Securewand - New Terascan". Ieškantiems universalaus varianto, siūlome įsigyti detektorių „LA-1010” – tai universalus medžio, elektros srovės ir metalo detektorius, skirtas aptikti medines ir metalines dalis bei elektros laidus.

  Taip pat mūsų kataloge: metalo detektoriai skirti metalinių daiktų paieškai žemėje, adatiniai ir konvejerio tipo metalo detektoriai naudojami įvairiose pramonės šakose ieškant mažų metalinių atplaišų pagamintoje produkcijoje bei arkiniai metalo detektoriai skirti apsaugai.

  Jei nesate tikri, kokio tipo metalo detektoriai Jums geriausiai tiktų – susisiekite su mumis. Supažindinsime su turimais modeliais ir jų skirtumais, patarsime, ką geriausia pasirinkti.

  Arkinis metalo detektorius "MD-WT-BAS"

  Patikimas arkinis metalo detektorius žmonių srauto kontrolei. Moderni DSP technologija, automatinis kalibravimas, garsinė ir vaizdinė signalizacija, trikdžių slopinimas, ekrane rodoma informacija, 8 valandų veikimas su baterija.

  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Arkinis metalo detektorius "MD-WT-A33"

  Arkinis metalo detektorius žmonių patikrinimams vykdyti. 33 nustatymo zonos, 7 colių HDMI LCD jutiklinis ekranas, 100 darbo dažniai ir 100 saugumo lygių. Patikimas, modernus arkinis metalo detektorius.

  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Metalo detektorius konvejeriams "METO-KT"

  Metalo detektorius skirtas aptikti įvairius metalinius daiktus tarp daiktų, kurie juda konvejeriu ir tarp kurių metalo neturėtų būti (pavyzdžiui, medienos atliekose, smulkintoje medienoje ir pan.).

  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Nešiojami, arkiniai metalo detektoriaus vartai "M-Scope"

  Profesionalus apsaugos sprendimas, kada reikia tikrinti didelius kiekius žmonių viešose vietose. Sulankstomi, paprastai transportuojami vartai. Metalo detektorius turi 3 jautrumo zonas ir 100 reguliuojamų jautrumo lygių.

  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Metalo detektorius "SF-500A"

  Konvejerio tipo metalo detektorius su pažangiomis elektroninėmis technologijomis aptinkantis visų tipų metalą. Detektorius naudojamas aptikti metalo daleles jūros gėrybėse, žuvyje, šaldytame maiste, cukruje, arbatoje, taip pat šis metalo detektorius gali būti naudojamas farmacijos ir kitose pramonės šakose. Prietaisas pasižymi dideliu jautrumu, stabiliu funkcijų veikimu ir pukiu dizainu.

  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Metalo detektorius "SF-500K"

  Konvejerio tipo metalo detektorius su pažangiomis elektroninėmis technologijomis aptinkantis visų tipų metalą. Detektorius aptinka geležį, varį, aliuminį, šviną, alavą, nerūdijantį plieną ir kitus metalus. Prietaisas pasižymi dideliu jautrumu, stabiliu funkcijų veikimu ir puikiu dizainu. Metalo detektorius idealiai tinka maisto, farmacijos, drabužių ir panašių pramonės šakų įmonėms.

  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Metalo detektorius "SF-660"

  Konvejerinio tipo metalo detektorius, pasižymintis aukštu technologiniu lygiu, dideliu jautrumu, stabiliu darbu ir estetiška išvaizda. Prietaisas turi skaitmeninį, lietimui jautrų LCD ekraną, kuriame patogiai nustatomi prietaiso parametrai ir kontroliuojamas skanavimo procesas.

  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Arkinis apsaugos metalo detektorius "SF-500C"

  Metalo detektorius naudoja pažangią magnetinę technologiją, kuri tiksliai nustato neleistino objekto vietą, dydį ir skaičių (pavyzdžiui peilių ar šaunamųjų ginklų). Siekiant išvengti klaidingo pavojaus perspėjimo, asmeniniai daiktai, tokie kaip monetos, raktai ar diržo sagtis, nėra fiksuojami. Šis metalo detektorius – puiki apsaugos priemonė.

  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Detektorius "MPI Mine Locator"

  Detektorius skirtas aptikti gruntinį vandenį, auksą, sidabrą, deimantus, brangakmenius, geležies rūdą, cinką, chromą, varį ir kitus metalus. Prietaisas gali pasiekti iki 500 metrų gylį. Darbus galima vykdyti tiek dideliuose plotuose, tiek ir mažuose. Jis puikiai atliks tyrimus tiek atviruose laukuose, tiek ir kalnuotose vietovėse bei mieste.

  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Arkinis apsaugos metalo detektorius "SF-200"

  Arkinis apsaugos metalo detektorius. Tvirtas, stabilus, atsparus drėgmei ir ugniai detektoriaus korpusas. Prietaisą lengva sumontuoti ar išmontuoti ir perkelti į kitą vietą. Detektorius tolygiai apima visą paieškos plotą, todėl nėra „aklų“ zonų, kurios neužfiksuotų galimo pavojus. Skaitmeninė filtravimo sistema apsaugo nuo elektromagnetinių trukdžių, kurie gali pakenkti rezultatų tikslumui. Įjungtas detektorius veikia nuolatos, be sustojimų, todėl neįmanoma pereiti prietaiso neužfiksuotam.  

  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Arkinis apsaugos metalo detektorius "SF-100"

  Arkinis apsaugos metalo detektorius skirtas atlikti patikrinimus gamyklose, kelėjimuose, teismuose, parodų salėse, stadionuose, įvairių renginių organizavimo vietose ir visur kitur, kur reikalinga apsauga. Detektorius pasižymi puikiomis darbinėmis sąvybėmis, jautrumu ir metalinių objektų nustatymo tikslumu. Detektorius greitai sumontuojamas ir nesudėtingai valdomas.

  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Metalo detektorius "MD-200"

  Patogus naudotis rankinis metalo detektorius, aptinkantis juodųjų, spalvotojų bei nerūdijančio plieno ginklus ir metalinius objektus. Metalo detektorius turi garsinį ir optininį-vibruojantį perspėjimą aptikus metalinius daiktus.

  71  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Metalo detektorius "GP-3003b1"

  Itin jautrus rankinis metalo detektorius, kuriuo paprasta ir patogu naudotis bei nereikia papildomo reguliavimo atliekant patikrinimus. Metalo detektorius turi garsinį ir optininį-vibruojantį perspėjimą aptikus metalinius daiktus.

  78  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Metalo detektorius "GC-1001"

  Rankinis metalo detektorius specialiai sukurtas apsaugos tarnyboms. Detektorius pasižymi greitu reakcijos laiku bei patogiu naudojimu. Metalo detektorius turi garsinį ir optininį perspėjimą aptikus metalinius daiktus. Atsižvelgiant į metalinio obekto dydį, prietaisas perspėja skirtingu garso lygiu.

  84  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Rankinis adatų detektorius

  Rankinis metalo detektorius, skirtas aptikti nukritusias adatas, metalo atplaišas ir kitus mažus metalinius objektus ant įvairaus tipo drabužių ir avalynės. Prietaisas padės greitai ir tiksliai aptikti bei pašalinti šiuos objektus apsaugant nuo nelaimingų atsitikimų.

  109  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  -19%
  Metalo detektorius "MD3010 II"

  Metalo detektoriai skirti visų rūšių metalinių objektų paieškai po žeme. Prietaisas gali dirbti visų metalo rūšių paieškos režimu arba galima pasirinkti tik norimus metalo tipus, o prietaisas tik juos ir identifikuos. Detektorius turi apšviečiamą LCD ekraną (paieškas patogiai atliksite ir naktį), kuriame pateikiami aptikto metalo tipai. Tai vienas populiariausių metalo detektorių rinkoje, vertinamas dėl puikaus kainos ir kokybės santykio.

  129  be PVM
  159  Sutaupykite 30 
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Metalo detektorius "THD-1165900"

  Rankinis metalo detektorius, aptinkantis juoduosius, spalvotuosius ir kitų metalų objektus. Prietaisas pasižymi dideliu jautrumu. Perspėja apie rastą metalinį objektą šviesos signalu ir vibracija. Metalo detektoriaus forma leidžia patogiai atlikti patikrinimus 360 laipsnių kampu.

  139  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Rankinis ginklų aptikimo detektorius "Fisher CW-20"

  Didelio našumo metalo detektorius saugumui užtikrinti. Gali aptikti visų tipų metalą, galima pasirinkti iš trijų naudojimo dažnių, taip išvengiant trukdžių galimybės. Perspėja tyliu vibravimu arba garsiniu perspėjimo signalu.

  149  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Metalo detektorius "ACE 250"

  Metalo detektorius puikiai tinka aptikti monetas, papuošalus, įvairias relikvijas ir kitus vertingus metalinius daiktus. Tai patikimas, o kartu ir labai paprastai valdomas metalo detektorius. Vienu mygtuko paspaudimu jūs įjungsite prietaisą, taip pat galėsite atstatyti gamyklinius parametrus ar automatiškai nustatyti detektoriaus jautrumą, atsižvelgiant į paviršiaus tipą.

  159  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Metalo detektorius "Super Scanner MD-3003B1"

  Aukštos kokybės rankinis metalo detektorius sukurtas patenkinti išskirtinius saugumo sektoriaus kriterijus. Metalo detektorius turi garsinį ir optininį-vibruojantį perspėjimą aptikus metalinius daiktus. Prietaiso jautrumas reguliuojamas pasirinktinai nuo tikrinamų objektų.

  159  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Rankinis apsaugos metalo detektorius "Fisher CW-10"

  Metalo detektorius tiksliai aptinka visų tipų metalą. Perspėja garsiniu signalu arba tylia vibracija. Nereikia jokio papildomo derinimo. Metalo detektoriumi itin paprasta naudotis. 

  169  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Metalo detektorius "Garrett SUPER SCANNER V"

  Metalo detektoriai Garrett SUPER SCANNER V – vieni populiariausių rankinių metalo detektorių pasaulyje. Tai aukštos klasės, ergonomiško dizaino metalo detektoriai, galintys tiksliai aptikti metalinių daiktų būvimo vietą. Detektorius idealiai tinka įvairiems patikrinimams atlikti. Metalo detektorius turi garsinį ir optininį-vibruojantį perspėjimą aptikus metalinius daiktus.

  169  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Metalo detektorius "Garrett Super Wand"

  Metalo detektorius aptinka juodųjų, spalvotojų ir nerūdijančio plieno ginklus bei kitus metalinius objektus. Pailgas prietaiso profilis leidžia patogiai atlikti patikrinimus nuo galvos iki kojų 360 laipsnių kampu. Metalo detektorius turi garsinį ir optininį-vibruojantį perspėjimą aptikus metalinius daiktus.

  177  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Metalo detektoriai GP-140

  Šios kategorijos metalo detektoriai yra itin jautrūs, turi didelę, tolygią aptikimo zoną. Detektoriumi labai paprasta ir patogu naudotis. Galima pasirinkti aukštą arba žemą jautrumo lygį. Garso, šviesos ir vibracijos signalai įjungiami vienu mygtuko paspaudimu. Prietaisas pasižymi puikiu, ergonomišku dizainu, detektoriaus rankena padengta neslystančia danga, todėl patogu dirbant karštą dieną.

  197  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)