Nitratų matuokliai

 • nitratu-matuokliai-vaisiams-1

  Nitratų matuokliai skirti itin preciziškai maisto produktų analizei

  Nitratų matuokliai pasižymi savo funkcionalumu, greita reakcija ir patikimais matavimų rezultatais. Nitratų matuokliai skirti norintiems geriau rūpintis savo ir savo šeimos sveikata, ieškantiems kokybiškų prietaisų vaisių, daržovių ir kitų maisto produktų analizei. Prietaisai pritaikyti naudoti tiek namuose, tiek ir įvairiose viešojo maitinimo įstaigose.

  Jei nesate tikri, kokio tipo nitratų matuokliai Jums geriausiai tiktų – susisiekite su mumis. Supažindinsime su turimais modeliais ir jų skirtumais, patarsime, ką geriausia pasirinkti.

  -10%
  Nitratų matuoklis "Soeks Tester 2"

  Nitratų matuoklis sukurtas greitam ir tiksliam nitratų jonų kiekio matavimui vaisiuose, daržovėse ir mėsoje. Matavimo principas yra paremtas maisto produktų elektrinio laidumo matavimu. Gali dirbti nuolatiniu režimu iki 8 val.

  179  be PVM
  199  Sutaupykite 20 
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Nitratų matuoklis vaisiams ir daržovėms

  Prietaisas skirtas įvairių vaisių ir daržovių nitratų matavimams atlikti. Maitinimas: ličio baterija. Pakraunamas USB jungtimi. Prietaisas skirtas visiems, kurie rūpinasi savo sveikata.

  179  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Dozimetras ir nitratų matuoklis "Ecotester SOEKS"

   Multifunkcinis prietaisas skirtas greitai ir paprastai nustatyti nitratų koncenraciją produktuose bei išmatuoti radiacijos lygį. Matavimų rezultatai yra pateikiami spalvotame TFT ekrane. Puikus prietaisas aplinkos stebėjimui ir vaisių bei daržovių tyrimams.

  239  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)