Vibracijos matuokliai

 • vibrometras-lutron-vb-8203-1-1-1

  Pažangūs, aukštos kokybės vibracijos matuokliai

  Prietaisai pasižymi savo funkcionalumu ir patikimumu. Visi vibracijos matuokliai turi apšviečiamą ekraną, senkančios baterijos perspėjimą, yra nedidelio dydžio ir svorio bei lengvai valdomi. Prietaisai pritaikyti naudoti įvairiose verslo šakose ir kitur. Mūsų vibracijos matuokliai puikiai tiks ieškantiems funkcionalumo ir patikimumo.

  Jei nesate tikri, kokio tipo vibracijos matuokliai Jums geriausiai tiktų – susisiekite su mumis. Supažindinsime su turimais modeliais ir jų skirtumais, patarsime, ką geriausia pasirinkti. 

  Vibracijos matuoklis "Limit 4800"

  Vibracijos matuoklis, skirtas staklėms ir elektriniams bei pneumatiniams įrankiams tikrinti. Vibracijos matavimas yra svarbus momentas, siekiant užkirsti kelią žmonių patiriamoms ergonominio pobūdžio traumoms ir įrankių pažeidimams.

  59847 be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Vibracijos matuoklis "DT-3898"

  Profesionalus vibracijos matuoklis, skirtas įvairių pramoninių įrenginių vibracijos matavimams atlikti. Dažnių diapazonas: 10 Hz - 1 kHz. Maitinamas 9V baterija. 

  789  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Vibrometras "Lutron VB-8203"

  Vibrometras, skirtas pramoninių mašinų kontrolei ir priežiūrai. Vibrometras yra jungiamas prie kompiuterio (RS-232). Prietaisas pasižymi dideliu dažnio diapazonu. Galima matuoti RMS, didžiausią dydį, yra maks./min., maksimalios reikšmės ir duomenų išsaugojimo funkcijos.

  89753 be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)