Autonominiai cigarečių dūmų jutikliai

 • csa-gdv-e-1

  Cigarečių dūmų jutiklis "CSA-GDVE" ir liepsnos jutiklis "CSA-FDVE" yra puikios prevencijos priemonės prieš rūkymą neleistinose vietose

  Pavyzdžiui, dūmų jutiklis "CSA-GDVE" turi unikalų, patentuotos technologijos jutiklį, skirtą greitai ir tiksliai aptikti cigarečių dūmus. Aptikus dūmus ar liepsną, abu detektoriai automatiškai perspėja ne tik garsiniu ir optini signalu, bet ir ištransliuoja iš anksto įrašytą garsinį pranešimą, įspėjantį apie nerūkymo zoną.

  Jutiklius rekomenduojama montuoti mokyklose, ligoninėse, sveikatingumo ir sporto centruose, baruose, restoranuose, biuruose ir kitose nerūkymo vietose.

  Cigarečių dūmų detektorius "SD-20B8"

  Autonominis cigarečių dūmų detektorius, maitinamas baterija. Foto-optinis jutiklis. Itin jautri aptikimo sistema leidžianti greitai ir preciziškai aptikti cigarečių dūmus.

  2799 be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Cigarečių dūmų detektorius "ALG-61B8"

  Skirtas uždarose patalpose aptikti cigarečių dūmus ir perspėti apie tai garsiniu signalu. Turi atstatymo funkciją, kuri leidžia greitai nutildyti prietaisą, taip pat foto-optinį jutiklį. Didelio jautrumo prietaisas. 

  2899 be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  CSA-FSU sirena-švyturys

  Sirena naudojama kaip papildomas įrenginys dirbti su kitais Cig - Arrete ® SD Evolution sistemos elementais. Prietaisas gavęs pavojaus signalą iš dūmų ar ugnies detektoriaus ima transliuoti įrašytą balso pranešimą bei įsijungia mirksintys LED šviesos diodai. Sireną rekomenduojama montuoti padidinto pavojaus vietose.

  19868 be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  "CSA-FSU-R" sirena-švyturys

  Belaidė sirena naudojama kaip papildomas įrenginys dirbti su kitais Cig - Arrêté ® SD Evolution sistemos elementais. Prietaisas, gavęs pavojaus signalą iš dūmų ar liepsnos detektoriaus pradeda transliuoti įrašytą balso įrašą bei įsijungia mirksintis LED šviesos signalas. „CSA- FSU-R“ sireną rekomenduojama montuoti padidinto pavojaus vietose.

  22127 be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  CSA-GOV Cig-Arrête SD Evolution cigarečių dūmų detektorius

  CSA-GOV Cig-Arrête SD Evolution dūmų detektorius sukurtas 2012 m. yra pirmasis produktas, kuris naudoja multi aptikimo funkciją. Prietaisas veikia remiantis unikalia, užpatentuota technologija, leidžiančia greitai aptikti dūmus. Detektorių galima užprogramuoti, kad įspėtų garsiniu balso įrašu apie dūmų pavojų (galima užprogramuoti iki 100 skirtingų įrašų).

  22590 be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  CSA-GOV-R Cig-Arrête SD Evolution cigarečių dūmų detektorius

  Unikalios technologijos detektorius greitai ir tiksliai aptinkantis cigaretės dūmus. Prietaisas apie pavojų ar draudimą rūkyti perspėja iš anksto įrašytais balso įrašais (balso įrašą galima įrašyti bet kuria norima kalba). Galima išsaugoti iki skirtingų 100 pranešimų ir pasirinkti, kuria tvarka prietaisas turės juos ištransliuoti aptikus pavojų.

  27775 be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Kombinuotas liepsnos ir cigarečių dūmų detektorius "CSA-FGV-R"

  Detektorius skirtas aptikti liepsną ir cigarečių dūmus iš 6 metrų. Garsinis perspėjimo signalas - transliuojamas įrašytas balso įrašas norima kalba. Detektoriumi labai paprasta naudoti, o montavimas itin lengvas ir greitas. 

  289  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Kombinuotas liepsnos ir cigarečių dūmų detektorius "CSA-FGV"

  Detektorius skirtas aptikti liepsną ir cigarečių dūmus iš 6 metrų atstumo. Prietaisas perspėja įrašytais balso pranešimai bet kuria norima kalba. Detektorių galima naudoti ligoninėse, mokyklose, komercinėse patalpose ir kitose vietose.

  358  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)