Optiniai-garsiniai signalizatoriai

 • sh rad csa csb 1 500-1

  Optiniai - garsiniai pavojaus signalizatoriai yra naudojami kaip papildomi prietaisai perspėjimams

  Signalizatorius rekomenduojama montuoti mokyklose, ligoninėse, sveikatingumo ir sporto centruose, baruose, restoranuose, biuruose, gamyklose ir kitose vietose. 

  Jei nesate tikri, kurie signalizatoriai Jums geriausiai tiktu – susisiekite su mumis. Supažindinsime su turimais signalizatoriais ir jų skirtumais, patarsime, ką geriausia pasirinkti.  

  Optinis-garsinis pavojaus perspėjimo signalizatorius "AIS-SV101"

  Prietaisas skirtas naudoti kartu su Cig-Arrete® serijos sistemomis kaip priedas, informuojantis (perspėjantis) vartotoją apie galimą pavojų. Optinė indikacija - raudonos spalvos LED signalas. 

  46  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Optinis-garsinis pavojaus signalizatorius "CSA-CSB"

  Optinis-garsinis signalizatorius, skirtas naudoti su kitomis Cig-Arrete ® sistemomis, kaip papildomas prietaisas perspėjimams. Signalizatorius turi trijų garso lygių kontrolę ir 32 pasirenkamus garso tonus. Optinis siganalas – baltos spalvos LED indikatorius. Prietaisas naudoja 24 V ir yra jungiamas prie CSA-246 maitinimo bloko.

  8080 be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Optinis-garsinis pavojaus signalizatorius "CSA-CSBB"

  Optinis-garsinis signalizatorius, skirtas naudoti su kitomis Cig-Arrete ® sistemomis, kaip papildomas prietaisas perspėjimams. Signalizatorius turi trijų garso lygių kontrolę ir 32 pasirenkamus garso tonus. Optinis siganalas – baltos spalvos LED indikatorius. Prietaisas veikia su baterijomis.

  9528 be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)