Ei Electronics smalkių, dūmų, šilumos detektoriai ir kita įranga

 • ei logo-1

  "Ei Electronics" - Airijos kompanija gaminanti priešgaisrinės saugos sprendimus namams ir įmonėms. Kataloge esantys dūmų ir smalkių (anglies monoksido) detektoriai sukurti naudojant naujausias technologijas ir yra vertinami rinkoje kaip vieni patikimiausių produktų. Funkcionalumas, greita reakcija ir itin paprastas montavimas išskiria dūmų ir anglies monoksido detektorius iš kitų šios kategorijos prietaisų su panašiais techniniais parametrais.

  Jei nesate tikri, kokio tipo priešgaisrinė įranga Jums geriausiai tiktų – susisiekite su mumis. Supažindinsime su turimais modeliais ir jų skirtumais, patarsime, ką geriausia pasirinkti.

  Anglies monoksido detektorius su ekranu "Ei208DWRF"

  Anglies monoksido detektorius su LCD ekranu, kuriame rodomas CO lygis. Integruota ilgaamžė ličio baterija, veikianti visą detektoriaus darbinį laikotarpį. Yra galimybė prietaisą sujungti su kitais detektoriais į bendrą tinklą. CO lygis tikrinamas kas 4 sekundes.

  69  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Anglies monoksido detektorius "Ei208WRF"

  Anglies monoksido detektorius su integruota ilgaamže ličio baterija, veikiančia visą detektoriaus darbinį laikotarpį. Galimybė prietaisą sujungti su kitais detektoriais į bendrą tinklą. CO lygis tikrinamas kas 4 sekundes.

  112  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Nuotolinio valdymo jungiklis "Ei450"

  Jungiklis skirtas kontroliuoti RadioLink serijos ugnies ir anglies monoksido detektorius. Pagrindinė įrenginio paskirtis - lengvai ir paprastai patikrinti detektorių sistemos veikimą.

  116  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Anglies monoksido detektorius "Ei262"

  Anglies monoksido (smalkių) detektorius maitinamas elektros energija. Turi atsarginę pakraunamą ličio bateriją, veikiančią 10 metų. Atminties funkcija įrašo paskutinio užfiksuoto CO lygį. Keičiamas prietaiso jutiklis.

  139  be PVM
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)