Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir analitiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies"). Juos bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Supratau
Rasime tinkamiausią sprendimą. Susisiekite.
I-V: 08:00 - 17:00 val.
0
0.00 €
LT
Titulinis Prekių katalogas Gesintuvai

Miltelinis gesintuvas RM 12000

Miltelinis gesintuvas RM 12000
Miltelinis gesintuvas RM 12000
Kaina:
72.44 € (be PVM)
87.65 € (su PVM)
Klausti apie prekę

Miltelinis gesintuvas "RM 12000"

 
Miltelinis gesintuvas užpildytas 12 kg gesinimo milteliais monoamonio fosfato pagrindu. Tinka visų tipų (A, B ir C) gaisrams gesinti: kada dega mediena, popierius, guma, plastmasė ar tekstilė, benzinas, spiritas, lakas ar tepalai, vandenilis, acetilenas, angliavandeniliai. Taip pat tinka gesinti elektros įrenginius su iki 1 000 V įtampa.

Miltelinį gesintuvą galima naudoti visuomeninės paskirties patalpose, statomų pastatų viduje, šildomuose ir nešildomuose sandėliuose, autobusuose, krovininiuose automobiliuose, kombainuose, garažuose.

Gesintuvas atitinka LST EN 3-6:1999/ A1:1999 ir LST EN 3-7:2006 reikalavimus. Miltelinis gesintuvas yra patvirtintas naudojimui Lietuvoje.

Gesintuvo veikimo laikas - 30 sekundžių. Esant didesniam gaisrui gesinkite gaisro židinį, o ne liepsnas. Po gesinimo praėjus kelioms minutėms gali būti, kad gesinimo milteliai užkimš purkštuką, todėl net jeigu neišpurškėte viso turinio, nedelsdami priduokite gesintuvą naujam perpildymui. Stebėkite, kad slėgmačio rodyklė būtų žaliame fone. Gesintuvas efektyviai numalšina visų tipų gaisrus ir minusinėje temperatūroje iki -30°C.

Gesintuvas komplektuojamas kartu su metaliniu ir trikampiu laikikliais.

GESINTUVO TECHNINIAI DUOMENYS

  • Tipas: miltelinis gesintuvas
  • Užpildo svoris: 12 kg
  • Gesintuvo svoris: 17,11 kg
  • Temperatūros diapazonas: -30°C ~ +60°C
  • Gaisro židiniai: 43A 233B C
  • Veikimo trukmė: 30 s
  • Gesinimo priemonė: gesinimo milteliai ABC 50%
  • Išstūmimo priemonė: N2
Jei nesate tikri, koks miltelinis gesintuvas jums geriausiai tiktų – susisiekite su mumis. Supažindinsime su turimais modeliais ir jų skirtumais, patarsime, ką geriausia pasirinkti. Daugiau pasiūlymų rasite kategorijoje GESINTUVAI