Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir analitiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies"). Juos bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Supratau
Rasime tinkamiausią sprendimą. Susisiekite.
I-V: 08:00 - 17:00 val.
0
0.00 €
LT
Titulinis Prekių katalogas Gesintuvai

Miltelinis gesintuvas RM 9000

Miltelinis gesintuvas RM 9000
Miltelinis gesintuvas RM 9000
Kaina:
54.00 € (be PVM)
65.34 € (su PVM)
Klausti apie prekę

Miltelinis gesintuvas "RM 9000"

 
Miltelinis gesintuvas užpildytas 9 kg. gesinimo milteliais monoamonio fosfato pagrindu. Šiuo gesintuvu tinka gesinti visų tipų gaisrus (A, B ir C klasės gaisrus): kada dega mediena, popierius, guma, plastmasė ar tekstilė, benzinas, spiritas, lakas ar tepalai, taip pat tinka gesinti vandenilį, acetileną, angliavandenilius. Gesintuvas efektyviai veikia ir minusinėje temperatūroje iki -30°C.

Gesintuvą tinka naudoti gamybos ir sandėliavimo paskirties patalpose, transporto priemonių stovėjimo aikštelėse, statomų pastatų viduje, degalinėse ir kitose vietose. Galima gesinti elektros įrenginius iki 1000 voltų.

Miltelių gesintuvas atitinka LST EN 3-6:1999/ A1:1999 ir LST EN 3-7:2006 privalomuosius reikalavimus. Gesintuvas registruotas Lietuvoje.

Komplektuojamas kartu su metaliniu laikikliu.

KAIP NAUDOJAMAS GESINTUVAS

Nutraukite plombą ir ištraukite apsauginį kaištį, gesintuvo žarnelę su difuzoriumi nukreipkite į gaisro židinį ir nuspauskite rankenėlę. Gesindami nedarykite pertraukų, o visą turinį išpurškite į gaisro židinį vienu rankenėlės nuspaudimu. Gesintuvo veikimo laikas - 25 sekundės.

Esant rimtam gaisrui gesinkite gaisro židinį, o ne liepsnas. Po gesinimo praėjus kelioms minutėms gali būti, kad gesinimo milteliai užkimš purkštuką, todėl net jeigu neišpurškėte viso turinio, nedelsdami priduokite gesintuvą naujam perpildymui. Stebėkite, kad slėgmačio rodyklė būtų žaliame fone.

GESINTUVO TECHNINIAI DUOMENYS

  • Tipas: miltelinis gesintuvas
  • Užpildo svoris: 9 kg
  • Gesintuvo svoris: 13,64 kg
  • Temperatūros diapazonas: -30°C ~ +60°C
  • Gaisro židiniai: 27A 183B C
  • Veikimo trukmė: 25 sek.
  • Gesinimo priemonė: gesinimo milteliai ABC 50%
  • Išstūmimo priemonė: N2
Jei nesate tikri, koks miltelinis gesintuvas jums geriausiai tiktų – susisiekite su mumis. Supažindinsime su turimais modeliais ir jų skirtumais, patarsime, ką geriausia pasirinkti. Daugiau pasiūlymų rasite kategorijoje GESINTUVAI