Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir analitiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies"). Juos bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Supratau
Rasime tinkamiausią sprendimą. Susisiekite.
I-V: 08:00 - 17:00 val.
0
0.00 €
LT
Titulinis Prekių katalogas Gesintuvai

Miltelinis gesintuvas RM50

Miltelinis gesintuvas RM50
Miltelinis gesintuvas RM50
Kaina:
248.00 € (be PVM)
300.08 € (su PVM)
Prekę galite įsigyti išsimokėtinai:
Klausti apie prekę

Miltelinis gesintuvas "RM50"

 
Miltelinis gesintuvas užpildytas 50 kg gesinimo milteliais monoamonio fosfato pagrindu. Gesintuvas tinkamas visų tipų (A, B ir C) gaisrams: kietoms degioms medžiagoms, dažniausiai organinės prigimties, kurių degimo metu susidaro žarijos (A klasė), degiems skysčiams ar medžiagoms turinčioms savybę lydytis (B klasė), dujoms (C klasė) gesinti. Taip pat galima gesinti elektros įrenginius, kurių įtampa ne didesnė kaip 1000 voltų.

Gesintuvo veikimo laikas - 50 sekundžių. Esant didesniam gaisrui gesinkite gaisro židinį, o ne liepsnas. Po gesinimo praėjus kelioms minutėms gali būti, kad gesinimo milteliai užkimš purkštuką, todėl net jeigu neišpurškėte viso turinio, nedelsdami priduokite gesintuvą naujam perpildymui. Stebėkite, kad slėgmačio rodyklė būtų žaliame fone.

Tinka naudoti gesinant transporto priemones, viešbučių kambarius, ofisų, gyvenamąsias, visuomenines prekybos ir gamybos patalpas.

TECHNINIAI DUOMENYS

  • Tipas: miltelinis gesintuvas
  • Užpildo svoris: 50 kg
  • Temperatūros ribos: -30°C ~ +60°C
  • Gaisro židiniai: A BII C
  • Gesinimo priemonė: gesinimo milteliai ABC 50%
Jei nesate tikri, koks miltelinis gesintuvas jums geriausiai tiktų – susisiekite su mumis. Supažindinsime su turimais modeliais ir jų skirtumais, patarsime, ką geriausia pasirinkti. Daugiau pasiūlymų rasite kategorijoje GESINTUVAI