Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir analitiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies"). Juos bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Supratau
Rasime tinkamiausią sprendimą. Susisiekite.
I-V: 09:00 - 18:00 val.
0.00 €
LT
Lietuvių Lietuvių
Titulinis Prekių katalogas Įranga automobilių stovėjimo aikštelėms

Šlagbaumas BFT MICHELANGELO BT A

Šlagbaumas BFT MICHELANGELO BT A
Teirautis dėl kainos
Klausti apie prekę

Šlagbaumas BFT MICHELANGELO BT A


Kelio užtvarai su 24V maitinimo šaltiniu. Šie šlagbaumai tinka intensyviam naudojimui. Poveikio reakcija per enkoderį. Valdymo blokas su U-Link lizdu, programavimo ekranu ir imtuvu.

Ribinių jungiklių sistema su elektroniniu reguliavimu, kuris pagreitina montavimą ir užtikrina maksimalų judėjimo tikslumą. Modernus dizainas ir IP54 apaugos klasė. Galimybė naudoti atsarginę bateriją.

Platus papildomai užsakomų priedų asortimentas, įmontuota mirksinti šviesa ir fotoelementų išdėstymas užtikrina, kad šios serijos kelio užtvarai idealiai tinka naudoti pravažiavimo kontrolei.

Standartinė spalva - RAL 7015 (pilka).

MODELIŲ PALYGINIMAS

 
  Šlagbaumas
MICHELANGELO BT A 60 U
Šlagbaumas
MICHELANGELO BT A 80 U
Užtvaro ilgis 6 m 8 m
Atidarymo greitis 6 sek. 8 sek.
Ribinio jungiklio tipas elektroninis elektroninis
Poveikio reakcija enkoderis enkoderis
Sulėtėjimas yra yra
U-Link palaikomas palaikomas
Valdymo blokas Merak bm Merak bm
Maksimalus galingumas 300 W 300 W
Užraktas mechaninis mechaninis
Avarinis atrakinimas raktas raktas
Naudojimo intensyvumas intensyvus intensyvus
Variklio įtampa 24 V 24 V
Darbinė temperatūra nuo -20° C iki +55 °C nuo -20° C iki +55 °C
Apsaugos klasė IP54 IP54
Kiti BFT kelio užtvarai / šlagbaumai
Kelio užtvaras - šlagbaumas BFT MOOVI
Kelio užtvaras - šlagbaumas BFT MOOVI
BFT kelio užtvarų serija pravažiavimo kontrolei. Maksimalus šlagbaumo karties ilgis 3 (MOOVI 30) arba 6 metrai (MOOVI 60). Šie kelio užtvarai (šlagbaumai) skirti pusiau intensyviam naudojimui. Dėka plataus papildomos įrangos pasirinkimo, šiuos pakeliamus kelio užtvarus galima pritaikyti individualiems poreikiams.
Teirautis dėl kainos
Kelio užtvaras - šlagbaumas BFT GIOTTO BT A
Kelio užtvaras - šlagbaumas BFT GIOTTO BT A
24V, labai intensyviam naudojimui skirti kelio užtvarai (šlagbaumai). Dėka plataus papildomos įrangos pasirinkimo, šiuos pakeliamus kelio užtvarus galima pritaikyti individualiems poreikiams. Pavyzdžiui, galima įdiegti atsarginę bateriją, kuris leis šlagbaumui veikti nutrūkos energijos tiekimui.
Teirautis dėl kainos
Kelio užtvaras BFT MAXIMA ULTRA 35 SM
Kelio užtvaras BFT MAXIMA ULTRA 35 SM
230V elektromechaninis kelio užtvaras (šlagbaumas) su įmontuotu inverteriu. Galimas užtvaro karties ilgis nuo 1.7 iki 5 metrų. Atidarymo grietis nuo 0.7 iki 3 sek. Yra sulėtėjimo funkcija. Kelio užtvaras - šlagbaumas skirtas itin intensyviam darbui, todėl tinka montuoti visur, kur yra didelis transporto priemonių srautas ir yra reikalingas patikimas kelio užtvaras.
Teirautis dėl kainos
Kelio užtvaras BFT MAXIMA ULTRA 68 SM
Kelio užtvaras BFT MAXIMA ULTRA 68 SM
230 V elektromechaninis kelio užtvaras (šlagbaumas) su įmontuotu inverteriu. Galimas užtvaro karties ilgis nuo 4 iki 8 metrų. Atidarymo grietis nuo 4.5 iki 6 sek. Yra sulėtėjimo funkcija. Integruotas inverteris leidžia tiksliai kontroliuoti šlagbaumą ir valdyti pakėlimo greitį bei suteikia puikų dinaminį veikimą.
Teirautis dėl kainos
Reikalingas individualus įvažiavimo kontrolės sprendimas?
Reikalingas individualus įvažiavimo kontrolės sprendimas?
Įvairių tipų kelio užtvarai (šlagbaumai), parkavimo jutikliai, laisvų vietų indikatoriai ir kita susijusi įranga lauko ir vidaus automobilių stovėjimo aikštelėms. Susisiekite su mumis - supažindinsime su turimais modeliais, atsakysime į rūpimus klausimus, patarsime, koks sprendimas jums geriausiai tiktų.

Taip pat atliekame įrangos montavimo, remonto, priežiūros, pakeitimo darbus.