Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir analitiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies"). Juos bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Supratau
Rasime tinkamiausią sprendimą. Susisiekite.
I-V: 08:00 - 17:00 val.
0
0.00 €
LT
Titulinis Prekių katalogas Multi Split sistemos

Multi Split sistemos sieninis oro kondicionierius Panasonic CS-Z42TKEW (vidinis blokas)

Multi Split sistemos sieninis oro kondicionierius Panasonic CS-Z42TKEW (vidinis blokas)
Kaina:
524.79 € (be PVM)
635.00 € (su PVM)
Klausti apie prekę
Panasonic multi split kondicionieriai
Panasonic multi split kondicionieriai
Panasonic yra vienas iš didžiausių ir žinomiausių šildymo ir vėsinimo įrangos gamintojų pasaulyje. Panasonic multi split oro kondicionieriai ir oras-oras šilumos siurbliai pasižymi efektyviu energijos naudojimu, komforto funkcijomis. Jie puikiai tinka tiek namams, tiek ir viešbučiams, biurams, parduotuvėms, komercinėms patalpoms ir kitiems objektams.

Multi Split sistemos sieninis oro kondicionierius Panasonic CS-Z42TKEW (vidinis blokas)


Stilingas, pažangus Panasonic oro kondicionierius. Aptakus dizainas puikiai dera bet kokioje aplinkoje. NANOE oro valymo sistema, išmanus Econavi jutiklis ir dar daug puikių funkcijų išskiria šios serijos oro kondicionierius iš kitų. Nominali vėsinimo galia: 4.2 kW. Nominali šildymo galia: 5.3 kW.

Švaresnis oras patalpoje su Nanoe™ oro valymo sistema

Nano dydžio elektrostatiniu būdu susmulkintos vandens dalelės išvalo orą kambaryje nuo ore esančių žiedadulkių alergenų, tam tikrų virusų, bakterijų, palėsio, taip užtikrinant švaresnę gyvenamąją aplinką.

Nanoe™ skleidžiamos dalelės yra pilnos
OH radikalų. Sistema daleles sukuria iš oro drėgmės, kurioje yra labai reaktyvūs komponentai, vadinami hidroksilo (OH) radikalais. Jo veiksmingumas bakterijoms, virusams ir įvairiems kvapams priklauso nuo OH radikalų skaičiaus, kuris generuojamas 480 mlrd. per sekundę greičiu.

R32 šaldymo agentas

Šios serijos oro kondicionieriai naudoja R32 (freono) dujas, kurios yra žymiai draugiškesnės aplinkai, taip pat neturi poveikio ozono sluoksniui bei turi
75% mažesnį poveikį pasauliniam atšilimui nei R410A.

Econavi išmanūs sensoriai leidžiantys taupyti energijos sąnaudas

Econavi technologija sumažina energijos praradimus, pakoreguodama oro kondicionieriaus veikimą pagal kambario reikalavimus. Oro kondicionierius aptinka galimus energijos nuostolius pasitelkdamas integruotus išmanius "Žmogaus veiklos" ir "Saulės šviesos" jutiklius.

Jutikliai stebi žmogaus būvimo vietą, judesius ar nebuvimą, taip pat saulės šviesos intensyvumą. Tuomet oro kondicionierius automatiškai sureguliuoja aušinimo energiją, taip sutaupydamas energijos kaštus. Savireguliacija vykdoma neįtakojant komforto parametrų.

5 energijos taupymo režimai:

 
 • Temperatūros banga. Ritminis temperatūros kontroliuojamas modelis, taupantis energiją neprarandant komforto.
 • Zonos paieška. Oro srautą nukreipia į vietą, kurioje esate. Oro kondicionierius aptinka žmonių judėjimo pokyčius ir sumažina neišnaudoto kambario ploto energijos nuostolius
 • Veiklos aptikimas. Aptinka veiklos lygių pokyčius ir sumažina galią pagal poreikį APritaiko aušinimo energiją prie kasdieninės jūsų veiklos.
 • Nebūvimo aptikimas. Sistema aptinka žmogaus nebuvimą kambaryje ir sumažina aušinimo galią
 • Saulės šviesos aptikimas. Reguliuoja aušinimo galingumą prisitaikant saulės šviesos intensyvumo pokyčių

Komforto ir energijos sąnaudų valdymas išmaniuoju telefonu

Įsigijus
CZ-TACG1 valdymo priedą, galima susieti oro kondicionierių su mobilia programėle išmaniajame telefone. Programėle galima valdyti oro kondicionieriaus paledimą ir sustabdymą, darbo režimą, nustatyti temperatūrą, savaitinį laikmatį ir atlikti kitas funkcijas.

TECHNINIAI PARAMETRAI
 
 • Nominali vėsinimo galia: 4.2 kW
 • Nominali šildymo galia: 5.3 kW
 • Oro srauto greitis: 187 - 205 (vėsinimas - šildymas) l/sek.
 • Drėgmės šalinimo kiekis: 2.4 l/val.
 • Triukšmo lygis (žemas / vidutinis / aukštas): 29 / 35 / 43 dB(A)
 • Dujų vamzdžio dydis: 1/2”
 • Skysčių vamzdžio dydis: 1/4”
 • Matmenys (AxPxG): 295 x 919 x 194 mm
 • Svoris: 10 kg

Multi Split sistemos oro kondicionieriai Panasonic Z serija (išoriniai blokai)


Šiam vidiniam blokui tinka Panasonic Z serijos multi split sistemos išoriniai blokai. Priklausomai nuo modelio, galima prijungti nuo 2 iki 5 vidinių oro kondicionierių.
Multi Split sistemos oro kondicionieriai Panasonic Z serija (išoriniai blokai) 
Šiam vidiniam blokui tinka Panasonic Z serijos multi split sistemos išoriniai blokai. Priklausomai nuo modelio, galima prijungti nuo 2 iki 5 vidinių oro kondicionierių.