Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir analitiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies"). Juos bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Supratau
Rasime tinkamiausią sprendimą. Susisiekite.
I-V: 09:00 - 18:00 val.
0.00 €
LT
Lietuvių Lietuvių

Prekių apsaugos sistemų ir kvapų marketingo sprendimų įrengimas "Camelia" vaistinėse

"Camelia" vaistinėse įrengėme naujos kartos prekių apsaugos vartelius. Tai ploni, kompaktiško dydžio prekių apsaugos varteliai pasižymintys dideliu jautrumu ir patikimu aptikimu, turi optimizuotą judėjimo lauko technologiją, integruotą LED apšvietimą. Apsaugos vartelius galima rinktis skaidrius arba naudoti reklaminius skydelius, kurie greitai ir paprastai gali būti pakeičiami naujomis reklamomis.
Prekių apsaugos vartelių įrengimas
"Camelia" vaistinių tinklui taip pat įdiegėme kvapų marketingo sistemas, leidžiančias automatiškai skleisti pasirinktus kvapus vaistinėse. Tai lengvo svorio, kompaktiško dydžio kvapų sistemos prietaisai, turintys modernų dizainą, todėl puikiai dera bet kurioje aplinkoje. Pažangi kvapų difuzorių sistema užtikrina, kad eterinio aliejaus kvapas greitai pasklistų po patalpą ir apimtų visą jos erdvę.