Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir analitiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies"). Juos bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Supratau
Rasime tinkamiausią sprendimą. Susisiekite.
I-V: 08:00 - 17:00 val.
0
0.00 €
LT

Privačiame gyvenamame name sumontuotos visos reikalingos apsaugos sistemos

Privačiame išmaniajame gyvenamajame name sumontavome patikimą Paradox EVO192 apsauginę sistemą su Paradox TM70 valdymo klaviatūromis. Nuotoliniam apsaugos sistemos valdymui buvo įdiegti Paradox IP150 ir RTX3 ryšio moduliai. Sumontuoti vidaus apsaugos judesio davikliai ypač jautrūs ir geba fiksuoti pažeidėją vos jam įžengus į patalpas - Patrol USM. Kiemo apsaugai sumontuoti pažangiausi šiuo metu rinkoje esantys perimetro apsaugos davikliai Forteza FMC-24 ir Pyronix XDH10TT.

Vaizdo stebėjimo sistemą sudaro naujausios Hikvision 8 megapikselių, 4K raiškos kameros su „Acusense“ ir „Darkfighter“ technologijomis, užtikrinančiomis pažeidėjų savalaikį fiksavimą net ir esant blogiausioms lauko aplinkos sąlygoms.

Laukiamų svečių patekimui į teritoriją sumontavome Hikvision IP audio/video domofono sistemą su naujausiu 10 colių lietimui jautriu ekranu, kuris klientui suteikia galimybę visas teritorijos vaizdo stebėjimo kameras matyti tiesiogiai jame.

Visi apsaugos ir vaizdo stebėjimo sistemų sprendimai suprogramuoti taip, kad informuotų klientą ir saugos tarnybas dar iki nepageidaujamų asmenų pilno patekimo į saugomą teritoriją ir pastatus.