Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir analitiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies"). Juos bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Supratau
Rasime tinkamiausią sprendimą. Susisiekite.
I-V: 09:00 - 18:00 val.
0.00 €
LT
Lietuvių Lietuvių
TitulinisPrekių katalogasŠildymas, vėdinimas, oro kondicionavimasOro valytuvai, drėkintuvai, drėgmės surinkėjaiOro drėkintuvai
Oro drėkintuvai / 
Oro grynintuvai, valytuvai

Oro drėkintuvai /
Oro grynintuvai, valytuvai

Įvairaus tipo ir dydžio patalpoms skirti mobilūs oro drėkintuvai, oro grynintuvai ir valytuvai. Filtruoja, drėkina orą, gerina patalpų oro kokybę. Prietaisai išsiskiria moderniu dizaino, yra kompaktiško dydžio, lengvai perkeliami į norimą patalpą. Jiems nereikalingas specialus montavimas.

Jei nesate tikri, koks oro drėkintuvas ar oro grynintuvas jums geriausiai tiktų – susisiekite su mumis. Supažindinsime su turimais modeliais ir jų skirtumais, patarsime, ką geriausia pasirinkti.
Aidas Bukauskas
Aidas Bukauskas
Oro drėkintuvai, grynintuvai
Rodyti po
Rikiavimas
Mobilus oro grynintuvas / drėkintuvas Daikin URURU
Mobilus oro grynintuvas / drėkintuvas Daikin URURU
Buitinis oro drėkintuvas ir grynintuvas viename. Palaiko patogų drėgmės lygį iš 4 litrų vandens rezervuaro. Galingas oro valymas padidina patalpų oro kokybę su „Daikin Flash Streamer“ technologija. Didelis oro srautas: 450 m³ / val. turbo režimu. Itin tylus veikimas. Kompaktiško dydžio. Sertifikuota TÜV Nord bandymų laboratorijoje patalpų oro higienai.
Teirautis dėl kainos
Mobilus oro grynintuvas su Flash Streamer technologija Daikin MC70L
Mobilus oro grynintuvas su Flash Streamer technologija Daikin MC70L
Mobilus buitinis oro grynintuvas. Stylingas dizainas. Patobulintas veikimas. Nepriekaištingas komfortas. Ypatingai tylus veikimas. Lengvai aptarnaujamas. Nereikalingas specialus montavimas. Valdymo pultelis.
Teirautis dėl kainos
Oro valytuvas - drėkintuvas Sinclair SP-45A
Oro valytuvas - drėkintuvas Sinclair SP-45A
Skirtas 10 - 45 m2 dydžio kambariui. Multi filtravimas. HEPA ir anglies filtras. Neigiamų jonų generatorius. Oro kokybės jutiklis ir oro kokybės indikacija. 3 ventiliatoriaus greičiai. Darbo režimai: Miegas / Turbo / Auto. Yra 1 / 2 / 4 / 8 valandų laikmatis.
Teirautis dėl kainos

Paskirtis ir funkcijos


Tačiau tam, kad pasirinkti tinkamiausią sprendimą, reikia suprasti šių įrenginių paskirtį ir tai, kokias pagrindines funkcijas jie atlieka. Nors visų tokių įrenginių pagrindinis tikslas yra tas pats – oro kokybės patalpose gerinimas, tačiau jie gali atlikti visiškai skirtingas funkcijas. Todėl, prieš renkantis oro drėkintuvą arba grynintuvą, svarbu nusistatyti, kokias užduotis jiems reikės atlikti. Taip pavyzdžiui, žmonėms, kenčiantiems nuo alergijos dulkėms arba žiedadulkėms, galės padėti oro valytuvas su keliais filtrais. Auginantiems mažus vaikus, yra aktualu užtikrinti tinkamą drėgmės lygį, nes per sausas oras daro neigiamą įtaką jų imuninei sistemai.

Didesnių miestų gyventojai susiduria su nešvaraus oro problemomis kiek dažniau, nes čia pilna išmetamųjų dujų, dulkių, dūmų ir nemalonių kvapų, kurie patenka į patalpas iš lauko. Ne ką geresnė situacija ir su oro drėgnumu, nes prasidedant šildymo sezonui, patalpose oras tampa gerokai sausesnis ir kartais siekia vos 25-30 %, nors rekomenduojama lygis yra bent 60 %. Visi šie veiksniai gali gerokai paveikti žmonių savijautą. Sausas ir nešvarus oras gali sukelti tokius sveikatos sutrikimus:
Tam, kad išvengti visų šių neigiamų pasekmių, verta atkreipti dėmesį į siūlomus oro kokybės gerinimo įrenginius. Vienų jų pagrindinė funkcija – oro drėkinimas, o valymą atlieka kaip papildomai. Kiti, atvirkščiai – kokybiškai filtruoja ir dalinai didina drėgmės lygį. Taip pat egzistuoja universalūs įrenginiai, vienodai kokybiškai atliekantys visas išvardintas funkcijas.
 

Oro valymas/gryninimas su drėkinimo funkcija


Tokio tipo įrenginiai atlieka valymo funkciją ir yra papildyti drėkinančiu filtru. Iš esmės, tokie oro valytuvai iš pradžių atlieka kelių lygių oro valymą, o vėliau praleidžia jį per hidro filtrą lauk. Valymo lygis priklauso nuo naudojamų filtrų tipo.

Mechaninis filtravimas atlieka pirminį valymą, sulaikant stambiausias dulkių daleles. Šioje stadijoje naudojami daugkartiniai medžiaginiai arba plastikiniai tinkleliai.

Angliniai filtrai padeda atsikratyti nepageidaujamų kvapų. Tai padeda užtikrinti speciali absorbuojanti medžiaga. Jei anglis yra papildoma ceolitu, tai veikimo spektras yra praplečiamas, šalinant kenksmingas dujas, tokias kaip freonas ar formaldehidas.

Fotokatalitinio filtro veikimas yra panašus į UV spinduliuotę. Jo pagalba yra skaidomi bakterijos ir toksinai. Tokio valymo efektyvumas siekia 98-99 %.

Elektrostatinis filtras, arba oro jonizatorius, teigiamai įkrauna oro srautą, o prieš išleidžiant jis nusėda ant neigiamą įkrovą turinčių plokščių. Oro jonizatorius padeda atsikratyti 85-90 % dulkių.

HEPA filtrai yra gaminami iš tankaus stiklo pluošto, gebančio sulaikyti itin smulkias dalelytes. Oro valytuvai su tokias filtrais yra optimalus sprendimas kenčiantiems nuo alergijų, nes leidžia užtikrinti 99,8 % oro išvalymo lygį.

Oro drėkinimas ir jonizavimas


Drėkintuvai su oro jonizatoriaus funkcija gali žymiai pagerinti patalpose esantį mikroklimatą. Pagrindinė tokių įrenginių funkcija yra kokybiškas oro drėkinimas papildomai prisotinant jį neigiamai įkrautais jonais. Tokiu būdu oras namuose, pagal visus rodiklius, tampa labiau panašus į gamtoje esantį orą ir juo lengviau kvėpuoti. Anijonai padeda pripildyti žmogaus organizmą deguonimi, naikina dulkes ir kenksmingus elementus. Aplinka tampa „švaresnė“ visos nepageidaujamos dalelės nusėda žemyn, kas leidžia kvėpuoti grynesniu ir švaresniu oru.
 

Kompleksiniai sprendimai


Taip vadinami, klimato kompleksai – tai įrenginiai, apjungiantys savyje praktiškai visų funkcijų spektrą ir palaikantys patalpose optimalias sąlygas. Jų pagalba galima spręsti šias užduotis:
Be įprastų bazinių funkcijų, gamintojai papildo tokius oro drėkintuvus – grynintuvus įvairiomis papildomomis galimybėmis. Taigi, kai kurie modeliai atlieka oro jonizatoriaus, arba net drėgmės sugėrėjo funkcijas. Nors kartais tokie aparatai yra brangesni, tačiau jie tikrai verti investicijų, nes tai yra optimalus variantas, atliekantis visas oro kokybės gerinimui reikalingas funkcijas. Jie neturi naudojimo apribojimų, tinka tiek alergijos kankinamiems žmonėms, tiek ir šeimoms su mažais vaikais.
 

Kaip tinkamai pasirinkti


Oro drėkintuvo – grynintuvo efektyvumas ir naudojimosi patogumas priklauso nuo jo techninių parametrų ir atitikimo eksploatacinėms sąlygoms. Rekomenduojame atkreipti dėmesį į šiuos parametrus:
Jei nesate tikri, koks oro drėkintuvas ar oro grynintuvas jums geriausiai tiktų – susisiekite su mumis. Supažindinsime su turimais modeliais ir jų skirtumais, patarsime, ką geriausia pasirinkti.
 
Aidas Bukauskas
Aidas Bukauskas
Oro drėkintuvai, grynintuvai
Esame pasirengę jums padėti. Susisiekite su mumis. Papasakosime apie įrenginius, patarsime, ką geriausia pasirinkti.
Susisiekite