Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir analitiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies"). Juos bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Supratau
Perkant už 700 € be PVM dovana - alkotesteris, kurio vertė 109.95 Eur!
Rasime tinkamiausią sprendimą. Susisiekite.
I-V: 08:00 - 17:00 val.
0
0.00 €
Pasirinkite kalbą/Choose language
Titulinis Prekių katalogas pH matuokliai

pH elektrodas Elmetron IJ-44A

pH elektrodas Elmetron IJ-44A
pH elektrodas Elmetron IJ-44A
pH elektrodas Elmetron IJ-44A
pH elektrodas Elmetron IJ-44A
pH elektrodas Elmetron IJ-44A
pH elektrodas Elmetron IJ-44A
Kaina:
265.99 € (be PVM)
321.85 € (su PVM)
DOVANA: Temperatūros ir drėgmės stotelė su komforto indikatoriumi sveikai aplinkai nustatyti
(Perkant prekių mažiausiai už 170.00 Eur be PVM)
DOVANA: Alkotesteris BACSCAN F-50 Ultra Plius, kurio vertė 109.95 Eur!
(Perkant prekių mažiausiai už 700.00 Eur be PVM)
Klausti apie prekę
Dalintis Facebook
pH ELEKTRODAS ELMETRON IJ-44A
 
Elektrodas IJ44A – tai kombinuotas pH elektrodas su unikalia „tarpinės jungties" konstrukcija, leidžiančia atlikti matavimus itin plačiame mėginių diapazone – nuo švaraus vandens iki užterštų skysčių, dirvožemio, pusiau kietų medžiagų, kosmetikos, baltymų, riebalų, aliejų, vyno, mėsos ir sūrio. Vienas elektrodas pakeičia kelis specializuotus elektrodus.
 
Specialiai suprojektuota rankovėlė ant elektrodo galo sukuria „tarpinę jungtį", kuri apsaugo tikrąją membraną nuo užsikimšimo riebalais, baltymais ar nuosėdomis – tai užtikrina stabilius matavimus ten, kur kiti elektrodai greitai nustoja veikti. Kūginė stiklinė membrana sukietinta, todėl elektrodas tinka tiesioginiams įsmeigimo matavimams – pavyzdžiui, mėsoje ar sūryje. Polipropileno korpusas apsaugo stiklinį elementą nuo mechaninių pažeidimų.
 
Elektrodas pasižymi greitu atsaku švaraus vandens ir žemos temperatūros mėginiuose. Rankovėlė yra keičiama ir parenkama pagal mėginio tipą. Elektrolitą (3 M KCl gelį) reikia atnaujinti vidutiniškai kas mėnesį. Tinkamai naudojamas elektrodas tarnauja 2–4 metus. Elektrodas neturi gyvsidabrio ir telpa tiesiai į Eppendorf mėgintuvėlius.
 
Svarbu: elektrodas netinka distiliuoto ar dejonizuoto vandens matavimams.
 
PRIVALUMAI
 
  • Unikali „tarpinės jungties" konstrukcija – apsauga nuo užsikimšimo
  • Tinka itin plačiam mėginių diapazonui – nuo vandens iki mėsos ir sūrio
  • Kūginė sukietinta membrana – tinka įsmeigimo matavimams
  • Keičiama rankovėlė – pritaikoma skirtingiems mėginiams
  • Polipropileno korpusas – apsauga nuo mechaninių pažeidimų
  • Netinka distiliuoto ar dejonizuoto vandens matavimams
  • Tarnavimo laikas 2–4 metai
  • Neturi gyvsidabrio
  • Suderinama su pH matuokliais, turinčiais BNC jungtį
 
TECHNINIAI PARAMETRAI
 
  • pH matavimo diapazonas: 0–14 pH
  • Nulio taškas: 7,0 ±0,4 pH
  • Membrana: stiklinė, kūginė
  • Darbo temperatūros diapazonas: 0–60 °C
  • Jungties tipas: „tarpinė jungtis"
  • Elektrolitas: 3 M KCl gelis
  • Varža: < 120 MΩ (25 °C)
  • Skersmuo: 12,0 mm ±0,5 mm
  • Ilgis: 120 mm ±5 mm
  • Min. panardinto lygio gylis: 20 mm
  • Maks. panardinto lygio gylis: 100 mm
  • Korpuso medžiaga: polipropilenas
  • Kabelio ilgis: ≈ 1 m
  • Jungtis: BNC-50

Susijusios prekės

pH elektrodas su temperatūros jutikliu Elmetron IJ-44At
DOVANA
pH elektrodas su temperatūros jutikliu Elmetron IJ-44At
Kaina:
311.94 € (be PVM)
377.45 € (su PVM)
Elektrodas IJ44At – tai kombinuotas pH elektrodas su integruotu temperatūros jutikliu Pt-1000B, identiškas IJ44A modeliui visomis savybėmis, išskyrus papildomą temperatūros matavimo funkciją. Tai leidžia vienu prietaisu vienu metu matuoti tiek pH, tiek temperatūrą – ypač naudinga atliekant matavimus, kai temperatūros kompensacija yra svarbi.
Į krepšelį