Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir analitiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies"). Juos bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Supratau
Rasime tinkamiausią sprendimą. Susisiekite.
I-V: 09:00 - 18:00 val.
0.00 €
LT
Lietuvių Lietuvių
Titulinis Prekių katalogas Prekių apsaugos varteliai

Prekių apsaugos varteliai AM PROFI 40

Prekių apsaugos varteliai AM PROFI 40
Teirautis dėl kainos
Klausti apie prekę

Prekių apsaugos varteliai AM PROFI 40


Modernūs AM sistemos prekių apsaugos varteliai. Pasižymi patikimu aptikimu ir lanksčiu darbu. Tinka visų tipų parduotuvėms ar kitoms vietoms, kuri reikalinga prekių apsauga.

Vartelius idealiai tinka naudoti vietose, kur yra dideli praėjimai. Tvirtas, aliuminio konstrukcijos rėmas ir modernus dizainas leidžia vartelius integruoti į bet kokią erdvę. Yra galimybė naudoti reklaminius skydelius.

Apsaugos varteliai dirba su atskiru valdymo bloku, kuris valdo visus prijungtus apsaugos vartelius. Prie vieno tokio kontrolerio galima prijungti iki 6 prekių apsaugos vartelių. Toks sprendimas yra naudingas tuom, kad leidžia sutaupyti, kada yra reikalingas didesnis skaičius apsaugos vartelių.

Papildomos galimybės
 
  • Išmanus lankytojų skaičiavimas ir duomenų surinkimas - funkcija skaičiuoja ir renka duomenis apie pirkėjų srautus. Šiuos duomenis vėliau galima naudoti tolimesnei analizei apie parduotuvės našumą ir pardavimų efektyvumą.
  • Nuotolinė priežiūra ir diagnostika - prekių apsaugos vartelius galima aptarnauti nuotoliniu būdu, taip sutaupant transporto ir kitus kaštus, nes sistema pasiekiama tiesiog interneto ryšiu.
Prekių apsaugos vartelių privalumai
Galimybė naudoti reklaminius skydelius
Galimybė skaičiuoti pirkėjų srautus
Galima nuotolinė priežiūra ir diagnostika
Iki 6 prekių apsaugos vartelių dirbančių su vienu kontroleriu
Trukdžių detektorius
Papildomi signalizacijos išėjimai
Energijos taupymo režimas
Magnetinio metalo aptikimas
Bevielio ryšio galimybė
TECHNINIAI PARAMETRAI
 
  • Minkštų etikečių aptikimas: iki 110 (vienguba) / 220 (dviguba sistema) cm
  • Kietų etikečių aptikimas: iki 150 (vienguba) / 300 (dviguba sistema) cm
  • Dažnis: 58 kHz
  • Maitinimas: 110–240 V, 50–60 Hz
  • Energijos sąnaudos: 120 W
  • Matmenys: 164 (aukštis) x 37.8 (plotis) x 5.5 (gylis) cm
  • Svoris: 10 kg
Jei nesate tikri, kokie prekių apsaugos varteliai jums geriausiai tiktų – susisiekite su mumis. Supažindinsime su turimais modeliais ir jų skirtumais, patarsime, ką geriausia pasirinkti. Daugiau pasiūlymų rasite kategorijoje PREKIŲ APSAUGOS VARTELIAI