Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir analitiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies"). Juos bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Supratau
Rasime tinkamiausią sprendimą. Susisiekite.
I-V: 08:00 - 17:00 val.
0
0.00 €
LT
Titulinis Prekių katalogas Profesionalūs alkotesteriai

Profesionali stacionari alkoholio patikrinimo sistema Sentinel Pro

Profesionali stacionari alkoholio patikrinimo sistema Sentinel Pro
Profesionali stacionari alkoholio patikrinimo sistema Sentinel Pro
Profesionali stacionari alkoholio patikrinimo sistema Sentinel Pro
Profesionali stacionari alkoholio patikrinimo sistema Sentinel Pro
Prekei suteikiama garantija: 24 mėn.
Teirautis dėl kainos
Klausti apie prekę
ALKOTESTERIO GAMINTOJAS - LIFELOC TECHNOLOGIES
ALKOTESTERIO GAMINTOJAS - LIFELOC TECHNOLOGIES
JAV įmonė, daugiau kaip 30 metų gaminanti pažangius, patikimus, įvairioms sritims pritaikytus alkotesterius ir jų priedus, narkotikų testus ir kitą susijusią įrangą.

Esame oficialus įgaliotas gamintojo atstovas Lietuvoje. Pirkdami šį alkotesterį mūsų parduotuvėje, gausite kokybišką prekę su visais garantiniais įsipareigojimais. Tik mūsų įmonė yra kompetetinga atlikti alkotesterio aptarnavimą.

PROFESIONALI STACIONARI ALKOHOLIO PATIKRINIMO SISTEMA SENTINEL PRO


Pažangi patikrinimo sistema skirta darbuotojų patikrai. Sistemą sudaro profesionalus alkoholio detektorius SENTINEL bei papildomai komplektuojama įranga, kurią galima pasirinkti pagal individualius poreikius.

Tai inovatyvus produktas, skirtas atlikti asmenų patikrinimus praėjimo taškuose (patenkant ar išeinant iš patalpų). Sistema neinvazinė, todėl nereikia naudoti antgalių ar šiaudelių. Alkoholio detektorius gali būti integruojamas kartu su jau naudojamomis praėjimo kontrolės sistemomis, taip padidinant ir sustiprinant apsaugą.

Pavyzdžiui, vairuotojas privažiuoja prie išvažiavimo vartų, paima alkoholio patikrinimo sistemą ir atlieka bandymą. Jei testas yra neigiamas (nerasta alkoholio arba neviršyta nustatyta riba), sistema perduoda informaciją bei atidaro duris ar pravažiavimo vartus. Jei testas yra teigiamas (sistemą komplektuojant kartu su vaizdo stebėjimo kamera ir GSM moduliu) sistema nufotografuoja asmenį ir siunčia nuotrauką elektroniniu paštu bei siunčia SMS pranešimą į pasirinktą numerį.
Stacionarus alkoholio detektorius SENTINEL ™

Alkoholio detektorius Sentinel™ yra greitas, visiškai automatizuotas ir veikiantis be jokių vienkartinių antgalių įrenginys pagamintas JAV. Bandymai atliekami automatiškai pučiant į tam skirtą ertmę. Prietaisas naudoja tarptautiniu mastu pripažintas spalvotas piktogramas, kurios vaizduojamos LCD ekrane.

Rezultatą pateikia indikuodamas, ar yra viršytos nustatytos ribos ar ne (nerodo rezultato promilėmis). Galimo alkoholio ribos: 0, 0.2, 0.4 arba specialiai programuojamos ribos. Skirtingai nuo kitų prietaisų rezultatai pateikiami beveik akimirksniu.

Šis stacionarus alkoholio detektorius neturi jokių mygtukų ar kitų lengvai pažeidžiamų vietų.

Stacionarus alkoholio detektorius suderinamas su daugeliu praėjimo sistemų ir kitų įrenginių.

Naudojamas patikimas pilno dydžio elektrocheminis jutiklis, kuris užtikrina tikslų ir stabilų prietaiso darbą. Per labai trumpą laiką galėsite patikrinti neribotą kiekį darbuotojų. Visiškai pritaikomas individualiems poreikiams.

Sistemos metinis kalibravimas atliekamas labai greitai nenuimant įrenginio, todėl ištisus metus galėsite prietaisu naudotis be jokių nesklandumų. Atėjus laikui programinę įrangą atnaujinsime per USB sąsają.

Stacionarus alkoholio detektorius SENTINEL™ sukurtas intensyviam darbui, korpusas yra pagamintas iš tvirto metalo. Apsaugotas nuo dulkių, vibracijos ir kondensato. Visi laidai tiesiami per specialų vamzdį, kad prietaisas būtų apsaugotas nuo pažeidimų.
PRIVALUMAI
Pilnai pritaikomas individualiems poreikiams
Apsauga nuo sugadinimo
Tvirtas korpusas ir apsaugotas įrenginio vidus
Programinės įrangos atnaujinimas per USB sąsają
Labai lengva priežiūra
LCD ekranas su spalvotomis piktogramomis
Tikslus ir stabilus elektrocheminis jutiklis
Suderinamas su įvairiomis sistemomis
Visiškai automatizuotas prietaisas
Informaciniai perspėjimai pateikiami ikonomis

Prietaiso ekrane informacija pateikiama aiškiai suprantamomis ikonomis. Vartotojui nereikia daryti jokių papildomų interpretacijų.
Informaciniai perspėjimai pateikiami ikonomis  
Prietaiso ekrane informacija pateikiama aiškiai suprantamomis ikonomis. Vartotojui nereikia daryti jokių papildomų interpretacijų.
TECHNINIAI PARAMETRAI
Jutiklis
elektrocheminis platinos jutiklis
Mėginio ėmimas
automatinis pasyvus testas
Ekranas
apšviečiamas, spalvotas LCD ekranas
Atsakymo laikas
esant neigiamam testui - iš karto, teigiamam - po 10 sek.
Atsistatymo laikas
iš karto po neigiamo testo, esant teigiamam testui - po 20 sek.
Darbinė temperatūra
nuo 0°C iki 55°C
Maitinimas
9 voltų 3 amp laidinis arba kintamos srovės adapteris
Komunikacija
dvivietis relinis išėjimas
Atnaujinimas
per USB
Laido ilgis
susuktas - 0,91 m; ištemptas - 10 m.
Matmenys
33 cm (be kabelio) [79 cm su kabeliu] x 20 cm x 23 cm
Svoris
2.88 kg
Veikimo schema
alkotesteris sentinel
Bazinė sistemos komplektacija leidžia kontroliuoti asmenų patekimą į patalpas patikrinant jų blaivumą. Atlikus testą prietaisas (neigiamo testo atveju) perduoda signalą atverti praėjimo vartus. Jei testas yra teigiamas - perduodamas signalas į GSM modulį ir vaizdo kamerą. GMS modulis siunčia SMS pranešimą į mobilų telefoną, o vaizdo kameros padaryta nuotrauka siunčiama į elektroninį paštą (tam reikia interneto ryšio) kartu su datos ir laiko žyma.

Išplėstinė sistemos komplektacija (šį sprendimą taip pat siūlome savo klientams) papildomai apima asmens identifikavimo įrenginį (tai gali būti kortelių skaitytuvas, piršto antspaudo skaitytuvas ar kita biometrinė atpažinimo sistema). Tokiu būdu galima tiksliai identifikuoti koks asmuo atėjo, o gaunama informacija papildoma konkretaus asmens duomenimis: vardu, pavarde, pareigomis ir kita informacija.

Išplėstinė stacionaraus alkoholio detektoriaus versija leidžia ne tik kontroliuoti praėjimą ir patikrinti asmenų blaivumą, bet ir matyti informaciją, kada asmuo atėjo ar išėjo iš darbo (patalpų) bei naudoti ją kaip darbo laiko apskaitos sistemą.
PAVYZDINIS PRITAIKYMAS
stacionarus alkotesteris
Daugiau šio tipo prietaisų rasite kategorijoje PROFESIONALŪS ALKOTESTERIAI

Susijusios prekės

Neblaivumo tikrinimo žurnalas
Neblaivumo tikrinimo žurnalas

Apskaitai skirtas žurnalas, kuriame galima fiksuoti neblaivumo tikrinimo įmonėje ar įstaigoje rezultatus.

Kaina:
2.99 € (be PVM)
3.62 € (su PVM)
Į krepšelį
Pristatymas: per 1-2 darbo dienas