Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir analitiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies"). Juos bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Supratau
Rasime tinkamiausią sprendimą. Susisiekite.
I-V: 09:00 - 18:00 val.
0.00 €
LT
Lietuvių Lietuvių
Titulinis Prekių katalogas Turniketai

Optiniai turniketai 400 OT

Optiniai turniketai 400 OT
Optiniai turniketai 400 OT
Optiniai turniketai 400 OT
Teirautis dėl kainos
Klausti apie prekę

Optiniai turniketai "400 OT"


Turniketai turi 12 infraraudonųjų spindulių šviesos takelius ir antišliaužimo funkciją, kaip standartą. Turniketų viršus gali būti keičiamas ir pritaikomas prie norimos aplinkos dizaino.
Turniketai itin paprastai montuojami ir sujungiami. Tai estetiško dizaino ir ypatingos priežiūros nereikaujantis turniketas, kuris puikiai tiks sustiprinti apsaugą, o kartu užtikrinti patogią asmenų identifikavimo sistemą.

Praėjimo tipas:TURNIKETŲ PRIVALUMAI

Nepralenkiamas tikslumas. Sistema virtualiai pašalina neteisingus pavojaus signalus, t.y gali atskirti kūno masę ir įvairius mažus objektus, pavyzdžiui, skėčius ir pan. Tai leidžia išvengti per didelio netikro pavojaus atsiradimo bei nesustabdo praėjimo greičio.

Saugumas. Turniketai neturi jokio fizinio barjero, dėl kurio galima susižeisti bei neužkerta kelio greitai evakuacijai pavojaus atveju.

Perspėjimas apie pavojų. Sukurtas perspėti apsaugos darbuotojus apie bandymą neteisėtai pereiti. Garsinis perspėjimo signalas bei galimybė kontroliuoti kitas sistemas, pavyzdžiui, CCTV sistemas, šviesas, durų užrakinimą. Sistema sukurta aptikti įvairius galimus apgaulės atvejus - ėjimą be autorizacijos, ėjimą paskui autorizuotą asmenį (pačiam asmeniui neatlikus autorizacijos) ir panašius atvejus.

 
Jei nesate tikri, kokie optiniai turniketai jums geriausiai tiktų – susisiekite su mumis. Supažindinsime su turimais modeliais ir jų skirtumais, patarsime, ką geriausia pasirinkti. Daugiau pasiūlymų rasite kategorijoje TURNIKETAI