Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir analitiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies"). Juos bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Supratau
Rasime tinkamiausią sprendimą. Susisiekite.
I-V: 09:00 - 18:00 val.
0.00 €
LT
Lietuvių Lietuvių
TitulinisPrekių katalogasŠildymas, vėdinimas, oro kondicionavimasOro valytuvai, drėkintuvai, drėgmės surinkėjaiDrėgmės surinkėjai
Oro sausintuvai 
Mobilūs drėgmės surinkėjai

Oro sausintuvai

Mobilūs drėgmės surinkėjai

Ką reikia žinoti renkantis drėgmės surinkėją


Drėgmės surinkėjas yra idealus prietaisas patalpoms, kur vyrauja didesnė nei norima drėgmė ir ją reikia sumažinti. Mūsų parduodami drėgmės surinkėjai puikiai tinka butams, individualiems namams, sodyboms, biuro ar kitoms patalpoms. Pasirenkamas oro sausinimo nustatymas leidžia pasiekti optimalų norimą rezultatą.

Renkantis tinkamiausią įrenginį savo patalpoms, svarbu atkreipti dėmesį į kelis esminius parametrus: našumas, oro srautas ir triukšmo lygis. Taip pat galima įvertinti ir kelis papildomus dalykus, kurie gali daryti įtaką pasirinkimui: vandens talpos tūris, papildomi filtrai, automatinis laikmatis, dydis ir, žinoma, dizainas. Visa tai leis pasirinkti patį tinkamiausią sprendimą.

Tačiau jei nesate tikri, koks oro sausintuvas jums geriausiai tiktų – susisiekite su mumis. Supažindinsime su turimais modeliais ir jų skirtumais, patarsime, ką geriausia pasirinkti.

 
Aidas Bukauskas
Aidas Bukauskas
Drėgmės surinkėjai
Rodyti po
Rikiavimas
Drėgmės surinkėjas Sinclair CFO-16P
Drėgmės surinkėjas Sinclair CFO-16P
Modernaus dizaino, kompaktiško dydžio, tyliai veikiantis mobilus drėgmės surinkėjas. Tinka 13 - 20 m2 ploto kambariams. Drėgmės surinkimo pajėgumas 16 litrų / 24 val. Oro sausinimo nustatymai: 40% / 50% / 60% / 70% RH arba nuolatinis. Yra du ventiliatoriaus greičiai. Automatinis perkrovimas. Natūralus šaldiklis - R290 propanas.
Teirautis dėl kainos
Drėgmės surinkėjas Sinclair CFO-20P
Drėgmės surinkėjas Sinclair CFO-20P
Modernaus dizaino, tyliai veikiantis mobilus drėgmės surinkėjas. Tinka 4 - 28 m2 ploto kambariams. Drėgmės surinkimo pajėgumas iki 20 litrų per dieną. Yra 3 ventiliatoriaus greičiai. SWING funkcija. Oro sausinimo nustatymai: 30–80% RH. Darbo režimai: Smart (automatinis), nuolatinis, tylus, sausas. 0,5 - 24 valandų laikmatis. Filtrų valymo indikatorius.
Teirautis dėl kainos

Perteklinė drėgmė patalpose - didelių problemų pradžia


Per didelė drėgmė patalpose gali sąlygoti pelėsio, įvairių bakterijų atsiradimą. Didelis drėgmės perteklius taip pat neigiamai veikia ir turtą - ant sienų, langų, balduose, buitinėje technikoje besikaupianti drėgmė ir atsirandantis pelėsis laikui bėgant gadina turtą. Perteklinį drėgmės atsiradimą gali lemti prastai vėdinamos patalpos, kambaryje džiovinami drabužiai, gartraukio nebuvimas virtuvėje, pastato konstrukciniai pažeidimai bei kiti veiksniai.

Neturint galimybės įsirengti šiuolaikiškos vėdinimo sistemos, kuri užtikrintų tinkamą oro cirkuliaciją patalpose, per didelės drėgmės problemą galima pabandyti spręsti naudojant drėgmės surinkimo prietaisus. Mobilus drėgmės surinkėjas - prietaisas, skirtas sausinti orą ir surinkti drėgmę iš patalpos. Šiuolaikiniai drėgmės surinkėjai yra funkcionalūs, pritaikyti darbui įvairaus dydžio patalpose. Tylus prietaiso veikimas nesukelia papildomo diskomforto.


Drėgmės surinkėjų suteikiama nauda


Patalpose, kuriose kaupiasi perteklinė drėgmė, gali atsirasti daugybė nepageidaujamų dalykų, dėl kurių gali žymiai pablogėti gyvenimo kokybė. Pirmiausia – drėgnu oru yra labai sunku kvėpuoti ir nuolat atrodo, kad patalpose yra karšta. Be to, drėgmė gali tapti ir didesnių problemų priežastimi – atsirandantis kondensatas ant langų ir sienų, kuris gali sugadinti atliktą remontą arba tapti idealia terpe pelėsio atsiradimui. Apie pastarojo sukeliamą pavojų sveikatai yra gerai žinoma, todėl yra svarbu kaip įmanoma greičiau užkirsti jam kelią. Būtent su tokiomis problemomis geriausiai susitvarko drėgmės surinkėjai dar vadinami oro sausintuvais.

Oro sausintuvas - tai elektrinis prietaisas, mažinantis drėgmę ore ir palaikantis tinkamą jos lygį. Kaip jau minėta, pagrindinis tokio veiksmo tikslas yra užtikrinti sveikesnes ir komfortiškesnes sąlygas, o taip pat drėgmės surinkėjai padeda atsikratyti ir nemalonių kvapų. Tokiu būdu jie leidžia užtikrinti daug malonesnes gyvenimo ir darbo sąlygas namuose bei biuruose. Tačiau panašūs įrenginiai gali būti naudojami ir gerokai didesniuose objektuose, taip pramoninis drėgmės surinkėjas užtikrina reikiamas oro sąlygas gamybinėse patalpose ir sandėliuose ar net tokiose statiniuose kaip baseinai ir čiuožyklos.

Nors egzistuoja ir kiti, kiek pigesni ir kompaktiškesni sprendimai, leidžiantys šiek tiek sumažinti drėgmės kiekį, tačiau oro sausintuvas neabejotinai turi pranašumų prieš juos ir štai dėl ko:
Taigi, jei drėgnumas patalpose yra pastoviai aukštesnis nei 60 % ir pradeda atsirasti pelėsis, tai sprendimas yra vienareikšmis – oro drėgmės surinkėjas. Kaina tokio įrenginio yra didesnė nei analoginių sprendimų ir jis yra priklausomas nuo elektros energijos, tačiau pranašumai prieš juos yra neabejotini.


Oro sausintuvų veikimo principas


Drėgmės surinkėjai skiriasi tarpusavyje pagal veikimo principą, o tiksliau, pagal tai, kaip kovoja su pertekline drėgme. Kondensaciniuose įrenginiuose yra naudojamas šilumokaitis-garintuvas su cirkuliuojančiu jame šaltnešiu. Drėgmė, kuri kondensuojasi ant garintuvo paviršiaus, subėga į talpą arba yra pašalinama per žarną į kanalizaciją. Tokie drėgmės surinkėjai yra ypač efektyvūs prie aukštesnių kaip 15 °C temperatūrų. Tačiau kai tenka spręsti atsiradusios drėgmės klausimą šaltose patalpose arba kai reikalingas įrenginys, kuris gali būti naudojamas įvairiose situacijose ir vietose, nuo sodybos ir garažo iki vonios kambario ar netgi dušo, tai absorbcinis oro sausintuvas bus geresniu pasirinkimu. Jis yra ypač efektyvus dirbant žemose temperatūrose. Šaltas oras jose pereina per rotorių, pripildytą sorbcine medžiaga, kuri ir sugeria perteklinę drėgmę. Vėliau drėgna medžiaga yra šildoma ir drėgmė iš jos yra išgarinama ir kondensuojasi ant šilumokaičio, po to yra šalinama.


Parinksime tinkamiausią mobilų drėgmės surinkėją


Supažindinkite su poreikiais. Pagal jūsų pateiktą informaciją ir pageidavimus surasime optimaliausią mobilų drėgmės surinkėją, pritaikytą darbui konkrečiai jūsų patalpose. Konsultuojame, suteikiame visą reikiamą informaciją apie mūsų parduodamus produktus, jų privalumus, technines savybes. Klauskite – išsamiai atsakysime į visus rūpimus klausimus.