Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir analitiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies"). Juos bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Supratau
Rasime tinkamiausią sprendimą. Susisiekite.
I-V: 09:00 - 18:00 val.
0.00 €
LT
Lietuvių Lietuvių
TitulinisPrekių katalogasMatavimo prietaisaiDiagnostiniai matavimo prietaisaiNitratų matuokliai
Nitratų matuokliai 
Nitratų matuokliai skirti itin preciziškai maisto produktų analizei

Nitratų matuokliai

Nitratų matuokliai skirti itin preciziškai maisto produktų analizei
Nitratų matuokliai pasižymi savo funkcionalumu, greita reakcija ir patikimais matavimų rezultatais. Nitratų matuokliai skirti norintiems geriau rūpintis savo ir savo šeimos sveikata, ieškantiems kokybiškų prietaisų vaisių, daržovių ir kitų maisto produktų analizei. Prietaisai pritaikyti naudoti tiek namuose, tiek ir įvairiose viešojo maitinimo įstaigose.

Jei nesate tikri, kokio tipo nitratų matuokliai Jums geriausiai tiktų – susisiekite su mumis. Supažindinsime su turimais modeliais ir jų skirtumais, patarsime, ką geriausia pasirinkti.
Tomas Kairys
Tomas Kairys
Matavimo prietaisų specialistas
Rodyti po
Rikiavimas
Dozimetras ir nitratų matuoklis Ecotester SOEKS
Dozimetras ir nitratų matuoklis Ecotester SOEKS

 Multifunkcinis prietaisas skirtas greitai ir paprastai nustatyti nitratų koncenraciją produktuose bei išmatuoti radiacijos lygį. Matavimų rezultatai yra pateikiami spalvotame TFT ekrane. Puikus prietaisas aplinkos stebėjimui ir vaisių bei daržovių tyrimams.

Teirautis dėl kainos
Multifunkcinis matuoklis SOEKS Ecovisor F4
Akcija -30%
Išskirtinis pasiūlymas
Multifunkcinis matuoklis SOEKS Ecovisor F4
Matuoja foninį radiacijos lygį, aptinka didelės elektromagnetinės spinduliuotės zonas, nitratų kiekį vaisiuose ir daržovėse bei vandens kokybę (TDS matuoklis). Galima naudoti ir namų sąlygomis. Tai modernus, ergonomiškas, lengvai valdomas prietaisas aplinkos ir maisto produktų tyrimui.
Kaina:
209.00 € (be PVM) 299.00 € (be PVM)
252.89 € (su PVM) 361.79 € (su PVM)
Į krepšelį
Nitratų matuoklis Soeks Tester 2
Nitratų matuoklis Soeks Tester 2
Saugus, kokybiškas maistas yra vienas pagrindinių dalykų gerai sveikatai, todėl maiste esantys teršalai gali turėti didelės įtakos blogai savijautai. Šis nitratų matuoklis sukurtas greitam ir tiksliam nitratų jonų kiekio matavimui vaisiuose, daržovėse ir mėsoje.
Teirautis dėl kainos