Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir analitiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies"). Juos bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Supratau
Rasime tinkamiausią sprendimą. Susisiekite.
I-V: 09:00 - 18:00 val.
0.00 €
LT
Lietuvių Lietuvių
TitulinisPrekių katalogasMatavimo prietaisaiDiagnostiniai matavimo prietaisaiStetoskopai
Stetoskopai 
Akustiniai ir elektroniniai stetoskopai skirti aptikti triukšmą mašinose ir įrengimuose

Stetoskopai

Akustiniai ir elektroniniai stetoskopai skirti aptikti triukšmą mašinose ir įrengimuose
Stetoskopai skirti įvairių automobilių, mašinų ir įrengimų priežiūrai ir aptarnavimui. Lengvai valdomi, baterijomis maitinami stetoskopai naudojami aptikti triukšmą krumpliaračiuose, vožtuvuose, sklendėse, siurbliuose ir įvairiose kitose mechanizmų ir įrengimų dalyse. Stetoskopai aptinka ne tik triukšmą, bet ir vibraciją, todėl yra puikūs pagalbininkai siekiant iš anksto nustatyti galimas problemines vietas.

Jei nesate tikri, koks stetoskopas jums geriausiai tiktų – susisiekite su mumis. Supažindinsime su turimais modeliais ir jų skirtumais, patarsime, ką geriausia pasirinkti. 
Tomas Kairys
Tomas Kairys
Matavimo prietaisų specialistas
Rodyti po
Rikiavimas
Stetoskopas PCE-S 40
Stetoskopas PCE-S 40

Akustinis stetoskopas, skirtas mašinų, įrengimų priežiūrai. Stetoskopas sustiprina mašinos ar įrenginio skleidžiamą triukšmą. Prietaiso pagalba galima aptikti triukšmą guoliuose, ventiliatoriuose, siurbliuose ir panašiuose mechanizmuose.

Kaina:
79.00 € (be PVM)
95.59 € (su PVM)
Į krepšelį
Stetoskopas PCE-S 41
Stetoskopas PCE-S 41

Elektroninis stetoskopas skirtas įvairių mašinų ir įrengimų priežiūrai ir aptarnavimui. Lengvai valdomas, baterijomis maitinamas stetoskopas. Naudoja pjezoelektrinę relę, kuri gali aptikti labai žemus rezonansinius triukšmus. Reguliuojamo dydžio ausinės turi 2 metrų ilgio laidą.

Kaina:
179.00 € (be PVM)
216.59 € (su PVM)
Į krepšelį
Stetoskopas PCE-S 42
Stetoskopas PCE-S 42

Automobilio stetoskopas, skirtas klausytis guolių ir variklių darbą. Turi du skirtingo dydžio matavimo smaigalius. 32 garso lygiai. Ausinės slopinančios išorinį triukšmą, kad būtų galima geriau girdėti mechanizmo darbą.

Kaina:
289.00 € (be PVM)
349.69 € (su PVM)
Į krepšelį
Stetoskopas PCE-VT 250
Stetoskopas PCE-VT 250

Stetoskopas skirtas identifikuoti mašinų ir įrengimų darbą. Turi integruotą stroboskopą. Automatinis sukimosi nustatymas. FFT (fast Fourier transform) analizė. Tinka darbui kaip automobilio stetoskopas.

Kaina:
1498.00 € (be PVM)
1812.58 € (su PVM)
Į krepšelį
Stetoskopas STE-3
Stetoskopas STE-3

Elektroninis stetoskopas sukurtas akustinei variklių diagnostikai. Stetoskopas veikia naudodamasis pjezoelektriniu davikliu, kuris aptinka net tyliausius garsus. Skaitmeninė garso kontrolė 32 žingsniuose, siekiant sureguliuoti įrašytus garsus.

Kaina:
489.00 € (be PVM)
591.69 € (su PVM)
Į krepšelį