Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir analitiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies"). Juos bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Supratau
Rasime tinkamiausią sprendimą. Susisiekite.
I-V: 08:00 - 17:00 val.
0
0.00 €
LT
TitulinisPrekių katalogasSaugumo įrangaApsaugos sistemosStiklo dūžio davikliai
Stiklo dūžio davikliai

Stiklo dūžio davikliai

Stiklo dūžio daviklis, neabejotinai, yra vienas svarbiausių apsaugos sistemos sudedamųjų dalių. Jais papildyta signalizacijos sistema padės apsaugoti nuo piktavalių patekimo į patalpas per langus ar vitrinas. Stiklo dūžio jutiklis sugeba atpažinti dūžtančio stiklo garsą ir atskirti jį nuo kitų panašių garsų bei perduoti signalą į centrinį bloką. Šiuolaikiniai įrenginiai yra patobulinti ir turi pjaunamo stiklo garso atpažinimo funkciją, todėl gali apsaugoti ir nuo tokio patekimo į patalpas būdo. Taip pat yra galimybė reguliuoti daviklių tam tikrus parametrus, tokius kaip jautrumas. Tai leidžia sureguliuoti juos taip kad jie būtų pritaikyti būtent toms patalpoms ir stiklo tipui, kuris reikalingas jums. Kai aplinka yra ganėtinai triukšminga, jautrumas gali būti kiek sumažintas, tačiau ypač tylioje vietoje jį galima nustatyti iki maksimalaus lygio.

Aukštos kokybės, geromis darbinėmis savybėmis pasižymintys stiklo dūžio davikliai, skirti namų ar biuro apsaugai. Turime platų įrangos pasirinkimą, surasime sprendimą pagal individualius poreikius.

Jei nesate tikri, kokie stiklo dūžio davikliai geriausiai tiktų – susisiekite su mumis. Supažindinsime su turimais modeliais ir jų skirtumais, patarsime, ką geriausia pasirinkti.
 
Apsaugos sistemų specialistas
Rodyti po
Rikiavimas
Stiklo dūžio jutiklis DSC LC-105GB
Stiklo dūžio jutiklis DSC LC-105GB
Nauja dvigubos technologijos stiklo dužio jutiklių karta. Patobulintas stiklo dūžio aptikimas. Stiklo dūžio jutiklis reaguoja ir į pjaunamo stiklo garsą. Tai pasiekta įdiegus naują, pilnai skaitmeninį signalo apdorojimą.
Kaina:
14.44 € (be PVM)
17.47 € (su PVM)
Į krepšelį
Stiklo dūžio jutiklis PATROL 501
Stiklo dūžio jutiklis PATROL 501
Stiklo dūžio jutiklis, skirtas akustiniams virpesiams (stiklo dūžiui) aptikti. Jutiklis dirba dviejų, aukšto ir žemo, dažnių režimu ir išanalizuoja tiek patį stiklo dūžį, kuris aptinkamas aukštuose dažniuose, tiek slėgio pokyčio momentą, dūžtant stiklui (kas aptinkama žemuose dažniuose).
Kaina:
12.70 € (be PVM)
15.37 € (su PVM)
Į krepšelį
Stiklo dūžio jutiklis IMPAQ
Stiklo dūžio jutiklis IMPAQ
Pažangus skaitmeninis akustinis stiklo dūžio jutiklis. Panaudota dviguba technologija. Minimalus saugomas plotas 300 x 300 mm. Stiklo dūžio jutiklis kontroliuoja zoną iki 10 metrų. Galima parinkti stiklo tipą.
Teirautis dėl kainos