Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir analitiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies"). Juos bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Supratau
Rasime tinkamiausią sprendimą. Susisiekite.
I-V: 08:00 - 17:00 val.
0
0.00 €
LT
TitulinisPrekių katalogasSaugumo įrangaApsaugos sistemosTRIKDIS įranga
TRIKDIS įranga

TRIKDIS įranga

Greitas ir patikimas ryšio perdavimas įvairiais kanalais, ar netgi keliais iš karto, yra labai svarbus kiekvienos saugumo sistemos faktorius. Būtent todėl savo klientams siūlome įmonės TRIKDIS gaminamą produkciją. UAB „Trikdis“ - lietuviško kapitalo kompanija, gaminanti pranešimų perdavimo įrangą, kuri naudojama daugiau nei 20 valstybių Europoje, Azijoje, Pietų Amerikoje ir Afrikoje. Išskirtinės šios įmonės gaminių savybės yra lengva integracija į bet kurias saugumo sistemas, įvairiais kanalais (GSM, radijo bangomis arba internetu) siunčiami signalai bei automatinė ryšio kontrolė su siųstuvais. TRIKDIS įrangą naudoja daug įvairių saugumo kompanijų. Tai leidžia gamintojo specialistams nuolat ieškoti naujų sprendimų, suteikiančių daugiau galimybių.

Mūsų kataloge rasite platų kompanijos „Trikdis“ įrangos pasirinkimą. Čia yra ir pilnai surinktos centralės, tokios kaip „Trikdis sp131“ ir GSM moduliai „Trikdis G10“ bei „Trikdis GS5“, kurie leidžia informaciją apie užfiksuotus pažeidimus persiųsti vartotojui arba į apsaugos pultą GSM ryšiu (SMS, GPRS arba CSD kanalais). Taip pat turime asortimente siųstuvus, veikiančius radijo ryšio bangomis.

Visi TRIKDIS prekiniu ženklu pažymėti įrenginiai atitinka aukštus saugumo reikalavimus, o gamyboje naudojamų technologinių sprendimų pagalba suteikia labai plačias galimybes tiek konfigūruojant prietaisus, tiek ir užtikrinant perduodamų duomenų apsaugą. Dėl savo suderinamumo su įvairių gamintojų apsaugos centralėmis, TRIKDIS gaminius nesunkiai integruosite į jau turimas sistemas ir galėsite jų pranešimus siųsti pasirinktu būdu. Be to, nėra poreikio įsigyti tam tikrų gamintojų jutiklių ar daviklių, kas leidžia sutaupyti kaštus ir naudoti tik tą įrangą, kurią pasirinkote iš pat pradžių.

Jei nesate tikri, kokia įranga geriausiai tiktų – susisiekite su mumis. Supažindinsime su turimais modeliais ir jų skirtumais, patarsime, ką geriausia pasirinkti.
 
Apsaugos sistemų specialistas
Rodyti po
Rikiavimas
Antena AN-VHF
Antena AN-VHF
Siųstuvų T7 ir T7M 1/4λ bangos ilgio strypinė antena.
Kaina:
2.36 € (be PVM)
2.85 € (su PVM)
Į krepšelį
Siųstuvas T10
Siųstuvas T10
Siųstuvas, skirtas patalpų apsaugos centralių duomenims siųsti į stebėjimo pultą licencijuotu radijo dažniu. Pranešimus siunčia VHF diapazono radijo dažniu. Pranešimus gali siųsti dviem radijo dažniais vienu metu. Suderinamas su populiariausiomis radijo sistemomis.
Kaina:
90.04 € (be PVM)
108.95 € (su PVM)
Į krepšelį
8 zonų centralė (išplečiama iki 32) su integruotu GSM modemu Trikdis SP131KIT
8 zonų centralė (išplečiama iki 32) su integruotu GSM modemu Trikdis SP131KIT
Įvestys: 8 (NC, NO arba EOL=2,2 kΩ tipas). Plečiama: iki 32 zonų. Zonos: 9 tipai, įskaitant dviejų laidų ugnies zoną. Išplėtimų skaičius: iki 16, įskaitant klaviatūras ir papildomus perspėjimo siųstuvus. PGM išvestys: 4, OC tipas, perjungimas iki 30 V, 1.5A. Apsaugos režimai: 4, ARM / STAY / STAY DELAY / OFF. Kodų skaičius: 40.
Teirautis dėl kainos
GSM modulis CG5
GSM modulis CG5
Įrenginys, siunčiantis pranešimus apie signalizacijos pažeidimus tekstinėmis SMS žinutėmis. Galima aprašyti įvykius lietuviškais rašmenimis. Apie SMS žinutės išsiuntimą, vartotojas gali būti informuotas skambučiu. Maitinimo įtampos kontrolė. Šviesinė indikacija. Išėjimo valdymas SMS žinute. Parametrai nustatomi PC arba SMS.
Teirautis dėl kainos
GSM modulis G10
GSM modulis G10
Komunikatorius, skirtas apsaugos centralių pranešimams perduoti į stebėjimo pultą GSM ryšio kanalais. Į stebėjimo pultą pranešimai perduodami GPRS, CSD arba SMS kanalais. Nutrūkus ryšiui pagrindiniu kanalu, gali pranešimus perduoti alternatyviu GSM ryšio kanalu.
Teirautis dėl kainos
Sąsaja CRAS2
Sąsaja CRAS2
Išorinė radijo siųstuvų T7 ir T7U sąsaja centralės telefoninio komunikatoriaus pranešimams priimti. Centralės informacija DTMF signalais priimama Contact ID, Ademco Express 4+2 arba Pager protokolais.
Teirautis dėl kainos
Sąsaja Trikdis C14
Sąsaja Trikdis C14
Išorinė modulių E7, G7 ir G10 sąsaja, skirta apsaugos centralės telefoninio komunikatoriaus pranešimams priimti. Maitinimo įtampa: 12.6 V. Naudojama srovė: 60 mA.
Teirautis dėl kainos